• Kayıt Olmak için davetiye kodu zorunlu kılınmıştır. Davetiye kodu talep etmek için bizimle iletişime geçin. Discord: https://dc.fivemturk.com
DARKDREAM arcade
boş supreme2h
DF DF

Discord Bot Discord Özel Roleplay Botları

TWitcher

FT Kullanıcı
13 May 2021
89
17
43
thewitcher.codes
Discord
Witcher#0101
Piyasada ilk olarak çıkarttığım slash commands kullanılarak yapılmış discord botlarını sizlere duyurmak istedim. Discord'un yeni özelliği olan slash commands kullanıldığından dolayı daha stabil ve hızlı çalışmaktadır ayrıca yetkililerinizin botu öğrenip, kullanmasını da kolaylaştırmaktadır. Botlar bittikçe konu üzerine düzenleme yaparak ekleyeceğim.
WTCHR RPMD
- /whver | Belirtilen kişiye whitelist vermenizi sağlar.
+ /whsayı | Yetkililerin kayıt sayılarını göstermenizi sağlar.
- /rol | (`Belirtilen rolü belirtilen kişiden alıp/vermenizi sağlar. Alıp/vereceğini bot kendini algılıyor.
+ /isim | Belirtilen kişinin ismini belirtilen şekilde değiştirmenizi sağlar.
- /aktif/bakım/restart | Sunucunun durumunu belirtmenizi sağlar.

+ /jail/unjail | Belirtilen kişiyi blackliste alıp/kaldırmanızı sağlar. Sunucudan çıkınca rolü gitmez.

WTCHR LOGGER

- Mesaj Silme Log | Silinen mesajın içeriğini loglar.
+ Mesaj Güncelleme Log | Güncellenen mesajın eski ve yeni halini loglar.
- Görsel Silme Log | Silinen görseli loglar.
+ Sese Girme/Çıkma Log | Sese girip/çıkan kişileri loglar.

WTCHR DEFENDER

YAKINDA

NOT = Tüm özellikleri yazmak istemedim. Daha detaylı bilgi almak için imza kısmımda bulunan discord sunucumdan veya Witcher#0101 ekleyebilirsiniz.

Görseller

Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol

Son düzenleme:

TWitcher

FT Kullanıcı
13 May 2021
89
17
43
thewitcher.codes
Discord
Witcher#0101
İsteyen kişilere kendi yaptığım şablon üzerine kurup sunucu halinde verebilirim.

TWitcher

FT Kullanıcı
13 May 2021
89
17
43
thewitcher.codes
Discord
Witcher#0101
Fiyatı buraya yazmamı isteyenler olmuş. Ödeme yoluna göre değişiklik gösteriyor. Şu an için Papara = 40 TL İninal = 45 TL şeklindedir. IBan gibi ödeme yöntemlerinin fiyatlarını öğrenmek için discord sunucum üzerinden bana ulaşabilirsiniz. Referans +4 olmuştur.

TWitcher

FT Kullanıcı
13 May 2021
89
17
43
thewitcher.codes
Discord
Witcher#0101
Sizlere hep güncel bir hizmet sunmak için botları v13'e geçirmek amaçlı satışlar bir süreliğine durdurulmuştur. Güncelleme bitince tekrardan haber vereceğim.

TWitcher

FT Kullanıcı
13 May 2021
89
17
43
thewitcher.codes
Discord
Witcher#0101
Süpervizör botunda bulunan jail/ban gibi komutlar moderasyon botuna geçirildi. Moderasyon botunda kullanılan database modülü quick.db den MongoDB ye geçirildi.

bedo777

FT Kullanıcı
3 Ağu 2019
221
37
98
Discord
'bedo#5129
+rep

TWitcher

FT Kullanıcı
13 May 2021
89
17
43
thewitcher.codes
Discord
Witcher#0101
Chat Guard ve Defender I ve II botlarımız v13 olarak tamamlanmıştır fakat Chat Guard botuna temel iki özellik ekledim şimdilik küfür ve link engel olarak. Bugün içinde database botunuda bitireceğim. Özellikler sadece yukarıda yazılanlardan ibaret değildir sizlerin isteğine göre de özellikler yapılabilir her özelliği koyup satış yapmak çok mantıklı bir iş değil bana göre roleplay botları tahminime göre bugün bitecektir. İsteğe göre slash komutlara geçirilebilir (ücret farkı olur) daha detaylı bilgi almak isteyenler imza kısmında bulunan discord adresim üzerinden bana ulaşabilir.

TWitcher

FT Kullanıcı
13 May 2021
89
17
43
thewitcher.codes
Discord
Witcher#0101
Botların hepsi bitirilmiştir fakat kendi botumu slash komutlara geçireceğimden dolayı satışlar bir süreliğine durdurulmuştur.

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 1, Ziyaretçi: 2)

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!