Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım DİSC-İNVENTORYHUD HATA

• Konbuyu başlatan RLanTa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 5
  • Görüntüleme 323

RLanTa

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
24013

Herhangi Satın Alınan Bir Yerden Bir Şey Almaya Çalıştığımda Bu Hatayı Alıyorum Ve İtemi Bana Vermiyor.
Para da Gitmiyor. Üzerimde Olan Şeyler Çık Gir Den Sonra Gidiyor...

DF
You sure have money in your pocket ?? this error happen only if you dont have money in your pocket not the bank

DF
Bu hata server/inventory.lua içerisinde refreshInventory eventlerinden oluşan bir hata ama bu sorunun eşya vermemesiyle alakası yok. Satın alırken üstünde para olduğundan emin ol.

DF
Bu hata server/inventory.lua içerisinde refreshInventory eventlerinden oluşan bir hata ama bu sorunun eşya vermemesiyle alakası yok. Satın alırken üstünde para olduğundan emin ol.
Para Bulunmakta..

DF
İteme Dönüştürdüğüm İçin Önceden Bir Hata Bulunmuyordu Şuanda Oluşmuş Olabilir mi ?

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!