Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Disc İçin AmbulanceJob

TRbigbossTR

Üye
FT Kullanıcı
Discord
missyren
Merhaba , Birtürlü disc'e entegreli ambulancejob bulamadım disc pakette bu gibi şeyleri aramak bi hayli zor elinizde disc'e entegreli ambulancejob varsa atarsanız çok mutlu olurum. Hem bulamayanlar içinde yararlı paylaşım yapmış olursunuz şimdiden Teşekkür Ediyorum.

İşinize yaradı galiba ? :)
Merhaba , Scriptte sorun olmuyacağını zannediyorum fakat bitane daha ambulancejob var galiba çünkü bi arkadaş bana ambulance job attı paketimi esx zannetti o scripti yükledim daireler vs herşey sizin attığınızla aynı , galiba pakette bitane daha ambulance job var arıyorum bulamadım veya şuan başka bir ambulance job var çalıştırırsam paylaşacağım :)

Soru çözüme ulaştı mı ?

Senin scriptine stop verdim fakat yinede bir ambulancejob var anlamadım ne biçim sorun bu ? Hastaneye gidiyorum yinede daire var üstüne gidince ems marketi diyor açıyorum sadece depo ?
Dostum En iyisi Dİscinventory hud dan configden yapmanı öneririm(Depo için söleyledim)

Disc-Base ne işe yarıyor tekrar eklemelimiyim ?

Disc-Base ne işe yarıyor tekrar eklemelimiyim ?
Disc envanter kullanıyorsun demi ? Kullanıyorsan neden disc-inventoryhud a stop verdin disc-base disc-iventoryhud gibi disc envanteri ilgilendirenleri stoplamanı önermem Disc inventoryhud da config dosyasında Kendin market gibi satın almalı veya depo gibi yerler oluştrabilirsin

Disc envanter kullanıyorsun demi ? Kullanıyorsan neden disc-inventoryhud a stop verdin disc-base disc-iventoryhud gibi disc envanteri ilgilendirenleri stoplamanı önermem Disc inventoryhud da config dosyasında Kendin market gibi satın almalı veya depo gibi yerler oluştrabilirsin
Tamamdır yeni disc-base yükledim bunda hastanede herhangi bir blip vs birşey yok şimdi hastane jobunu deniyeceğim olursa sizi bilgilendiririm ona köre konuyu kilitlersiniz yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkür ediyorum :)

AmbulanceJob birtürlü kuramadım discde ayrıyetten birşeymi yapmakmı gerekiyor esxdeki gibi yükle datasını okut start ver bukadar değilmi ?

Eğer databasesini kuramadıysan eski ambulancejob un database den silmen gerekmekte ondan dolayı datayı okutamamışsındır

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!