Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Dis-inventoryhud kullananlar için motel envanteri

isoocann

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar disc daha motele entegre etmediği için şöyle birsey uygulamak istedim.
esx_inventoryhud start'layip fazla kullanılmayan (insert) tuşuna atadım.

Böylece hem envanter çalışıyor hemde motelin envanteri çalışıyor. Suanlik böyle bir çözüm buldum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar disc daha motele entegre etmediği için şöyle birsey uygulamak istedim.

Böylece hem envanter çalışıyor hemde motelin envanteri çalışıyor. Suanlik böyle bir çözüm buldum.
Motel scriptinin clientinde veya server luasında esx_inventoryhud şeklinde aratıp o kısımları disc-inventoryhud şeklinde değiştirirsen söylediğin zahmete gerek kalıcağını sanmıyorum.

Çözümünü birtek ben biliyorum şuandada paylaşamam çünkü bunu developeri ile birlikte çözdük ve henüz paylaşmayı düşünmüyor

Benim ağzımdan para istiyorum yada paylaşmayacağım çıkmadı çoluk çocuk gibi davranmayı kesip düzgün okuyun.

Dostum herşey hoş fakat senin dediğin yöntemde 2 envanter açık olduğu için sürekli check atıyor ve aşırı lag sunucuda gecikme gibi olaylar yaşanıyor. Bunu yapacak arkadaşlar benim dediklerimi dikkate alsınlar ki oyuncuların problemi çıkmasın. Ayrıca disc inventory Hud için büyük bir fix pauşaşıcam hataların çoğunu gidermiş bir şekilde.

zaten şuan motel dışında fixlenmiş hali DiscwoldZA nın github unda bulunmakta dostum :D

Şuan adam fixlerini tamamladı ve 2 sayfalı inventory yapıyor :D ama motel fixini sadece ordaki bazı modlar biliyor bana bir mod yardımcı oldu ve Disc ile konuştum o yöneltti paylaşmamamı söyledi kimseyle çünkü o paylaşmadan ben paylaşırsam ayıp olur zaten

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!