Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

DEX'in Yaptığı Saygısızlık

• Konbuyu başlatan zeO
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 2K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zeO

Üye
FT Kullanıcı
Raider ve Dex ile önce discord'da görüşüp paket satın alındı. Daha sonra eklentiler ve güncellemeler için ticket açıldı, Raider'in DEX'i etiketlememi söylemesi üzerine DEX'i Etiketledim.
Kişinin tavırları Ek'te görülmektedir. Daha sonra 400 Tl'ye mi aldınız diyerek dalga geçmesi,ücretin tarafıma gönderileceğini söyleyip ardından sizi engelliyorum geri kalan güncellemeyi Raider'dan alırsınız demesi,
Fakat tarafıma iade geçilmemesi konunun yaklaşık 2 aydır devam etmesi üzerine bu mesajı paylaşmaktayım. D Dex

Ekli dosyalar

• DEX.jpg
    DEX.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 175
  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    28.3 KB · Görüntüleme: 167
1500TL ücreti olan paketi 400TL'ye satan arkadaşla görüşün demeye çalışmışım orda. "Eski patronum" ile görüşün ve beni dahil etmeyin konuya.

1500TL ücreti olan paketi 400TL'ye satan arkadaşla görüşün demeye çalışmışım orda. "Eski patronum" ile görüşün ve beni dahil etmeyin konuya.
aga niye diyon adam indirim yapmış işte müşteri kazanın diye (!)

• Haha
Tepkiler: Dex
Dex Denen Kişi Dolandırıcıdır Arkadaşlar Banada Log System Satmıştı Envantere bile uyarlamadan gitti. kendisi 50tl için kendini küçük düşürüyor yazık :D Konuşmalar Ektedir.
1620759023853.png

• Haha
Dex Denen Kişi Dolandırıcıdır Arkadaşlar Banada Log System Satmıştı Envantere bile uyarlamadan gitti. kendisi 50tl için kendini küçük düşürüyor yazık :D Konuşmalar Ektedir.
Ekli dosyayı görüntüle 52592
Ayrı konu aç orda görüşelim detaylı istersen, hepinize tek tek cevap vereceğim müge anlı programı gibi belli ki.

Ekli dosyayı görüntüle 52592

Detaylı baktım, iptal edilmiş proje olduğu için takmamışım ( terbiyesizlik işte ne yaparsın ) hata bende kabul ediyorum. Hesap bilgilerini yolla paranı geri yollayayım 50TL'ni kardeşim benim.

NOT: Ürünün satış konusu bu forum hesabında, ürüne devam etmediğim görülmekte ki bir güncelleme bütün müşterilerin işine yarar. Zamanında FYAC'ye yapılan callback koruması güncellemesi SC için yapılmıştı, tüm müşteriler kullandı. Satışı devam etmeyen bir ürünü güncellememişim ve terbiyesizlik yapıp takmamışım. İade teklifim yaptığım bu terbiyesizliktendir.

Son düzenleme:
Detaylı baktım, iptal edilmiş proje olduğu için takmamışım ( terbiyesizlik işte ne yaparsın ) hata bende kabul ediyorum. Hesap bilgilerini yolla paranı geri yollayayım 50TL'ni kardeşim benim.

NOT: Ürünün satış konusu bu forum hesabında, ürüne devam etmediğim görülmekte ki bir güncelleme bütün müşterilerin işine yarar. Zamanında FYAC'ye yapılan callback koruması güncellemesi SC için yapılmıştı, tüm müşteriler kullandı. Satışı devam etmeyen bir ürünü güncellememişim ve terbiyesizlik yapıp takmamışım. İade teklifim yaptığım bu terbiyesizliktendir.
Kanka kaç kisi dolandirdin da teker teker ilgilenicem dedin .d

Kanka kaç kisi dolandirdin da teker teker ilgilenicem dedin .d

Müge anlı programı izleyicisi hoşgeldin, laf çevirmeyi çok seviyorsun ya, çevirde makatına sok. Zamanı "patronumdan" dolayı herkes bana saplamaya çalışıyor, bende tek tek cevap veriyorum.

Ayrıca sadece şikayetleri görürsün bu forumda, yaptığımız iyilikler discordda kalır onu da aklında bulundur.

3. Şahıslar ve başka şikayeti olanlar başka şikayet konusu açabilir.

Burada şikayet edilen konu raider anticheat hizmeti mi yoksa paket hizmeti mi ?

3. Şahıslar ve başka şikayeti olanlar başka şikayet konusu açabilir.

Burada şikayet edilen konu raider anticheat hizmeti mi yoksa paket hizmeti mi ?

Burada şikayet edilen konu, Paket satışı yapıldıktan sonra arkadaşın hizmetle ilgilenmemesi, daha sonra LAN diye konuşması, yazışmalarda da belli olduğu gibi 400 TL mi diye gülerek ücretini göndereceğim demesi ve ücreti tarafıma iletmemesi. Üzerine engellemesi :)

Kişinin ben LAN diye tabirini düzeltemem, anasımıyım adamın babası mı, burada sadece olan ticarete bakarım , bu ticaret forum aracılığı ile mi gerçekleşti ? Satış yapılan konu hangisi ? Dex tarafından

• Haha
Kişinin ben LAN diye tabirini düzeltemem, anasımıyım adamın babası mı, burada sadece olan ticarete bakarım , bu ticaret forum aracılığı ile mi gerçekleşti ? Satış yapılan konu hangisi ? Dex tarafından

Doğru dimi öyle bir kural da vardı, bu ürünün profilimde satış konusu yok şikayeti var
6-64939_kappa-png-twitch-gachigasm-png-transparent-png.png

Kişi ile forum arasında ticaret yapmadığınızdan kişinin de bu tarz satış konusu olmadığından konu kapatılmıştr.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!