Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Developer Arıyorum DEVELOPER ARIYORUM ÜCRETLİ

RoyceS

Üye
FT Kullanıcı
Discord
SKairippa#1337
Merhaba;

Fivem Serverime Developer

Sunucu Adı : ******

Yaş Sınırlaması : 15 üstü
İstediğiniz Günlük Online Süre : min 4 saat
Aradığınız Özellikler : Developer
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : SKairippa#8373
Diğer / Ek :
ücretli arıyorum

Direk konuya gireyim bana düzeli olarak çalışacak vakti olan bir developer lazım. hazır hemen kurulucak paketi varsa bundan kaynaklı bize esx qb veya qb sı esx dönüştüre Amatör biri olsada bir devepoler gerekiyor. Özel ekle dediğimiz scripleri ekleye bilecek yada ben yaparım diyip sonradan bunu ben yapamam diyecek kişiler hiç yazmasın boşa vakit harcamayalım.

Not : Ulaşacak developer arkadaşların fazla para beklentisi olmasın para işini hallederiz beklentim çok yok amatör biri arıyorum amatörlügünü bu sunucuda atsın dlc eklesin script bide hazır paket kursun bide araba falan istedigimde yapsın yeter

Ulaşım :

Discord : SKairippa#8373

DF
Son düzenleme:
Hocam sağlam developer arıyorum diyorsun, bir yandan amatör arıyorum diyorsun kendin ile çelişiyorsun bence düşünüp yazman gerekirdi.
İkisini kırma yapıp ucuza mı çalıştıracaksın anlamadım ki :D

DF
Dkdjekjdjsjsjn valla kendimle çelişiyor kusura bakma

DF
gerekirse 0 dan yaza bilecek sağlam bir devepoler gerekiyor. // bunu yazıp daha sonrada amatör olsun yazmışsın anladım kardeşim başarılar inş bulursun :D

DF
sağol sağol
gerekirse 0 dan yaza bilecek sağlam bir devepoler gerekiyor. // bunu yazıp daha sonrada amatör olsun yazmışsın anladım kardeşim başarılar inş bulursun :D
sağol inş bulucaz orayı kaldırdım gelen geçen yanlış anlıyıo anlayanlar haklıda bişide diyemiyoö :)

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!