Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Developer Arıyorum Deneyimli Developer Aranıyor

Rotto

Üye
FT Kullanıcı
Bazı şeyleri düzenlemek veya onarmak için artık vakit bulamıyorum, bu tarz durumlarda ücreti karşılığında iş yaptırmak istiyorum. Script editleyen yada config düzenleyen arkadaşlardan bahsetmiyorum, tamamen sıfırdan script yazacak deneyime sahip olan arkadaşlarla ara ara tek seferlik iş yapılacaktır. İstek verilecek ve ücreti ödenerek işlem yapılacaktır.

Discord: Rotto#0001 arkadaş eklediğinizde forum üzerinden mesaj atınız, arkadaşlık isteği çok fazla olduğu için göremiyorum.

Bazı şeyleri düzenlemek veya onarmak için artık vakit bulamıyorum, bu tarz durumlarda ücreti karşılığında iş yaptırmak istiyorum. Script editleyen yada config düzenleyen arkadaşlardan bahsetmiyorum, tamamen sıfırdan script yazacak deneyime sahip olan arkadaşlarla ara ara tek seferlik iş yapılacaktır. İstek verilecek ve ücreti ödenerek işlem yapılacaktır.

Discord: Rotto#0001 arkadaş eklediğinizde forum üzerinden mesaj atınız, arkadaşlık isteği çok fazla olduğu için göremiyorum.
ekledım Zeus ! !#8188

Umarım bulursun bay ego.

Yav olm az drama yaratmadan yerinizde durun gerçekten hiç çekilmiyosunuz. Egoluk bi durum yok ortada;

Buyur arkadaşlık istekleri: ( Burda sidik yarışına girip ben de daha fazla var vs gibisinden şeylere girecek veletler varsa şu taraftan devam etsin )

12345677.png

Ortalıkta bir şey bilmeyip developerım diye gezen kişi sayısı FiveM'de oldukça fazla. Sunucu yönetiyorum bir yandan modelleme yapıyorum bu yüzden vaktim yok. Konuyu ne şekilde açmamı bekliyosun?

Yav olm az drama yaratmadan yerinizde durun gerçekten hiç çekilmiyosunuz. Egoluk bi durum yok ortada;

Buyur arkadaşlık istekleri: ( Burda sidik yarışına girip ben de daha fazla var vs gibisinden şeylere girecek veletler varsa şu taraftan devam etsin )

Ekli dosyayı görüntüle 76749

Ortalıkta bir şey bilmeyip developerım diye gezen kişi sayısı FiveM'de oldukça fazla. Sunucu yönetiyorum bir yandan modelleme yapıyorum bu yüzden vaktim yok. Konuyu ne şekilde açmamı bekliyosun?
1659053023139.png allah allah

Ekli dosyayı görüntüle 76749

Geçen sen map yaparken yayında sana selam verdik sunucuna hile girince, bi anda bizden bilip ağzını bozdun, hedef drama değil zaten ona ayırıcak vaktim de yok boş vakitlerimi kafa dağıtarak geçiriyorum çünkü, bazı insanlara laf anlatılmıyor, konuya detaylı bakmadım sadece devam eden üstün tavırlarından ötürü böyle bir yorum yapmak istedim konuyu daha fazla uzatmiyicam amaçım drama olsaydı o yayının kesiti alır paylaşırdım emin ol buna uğraşamam.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!