Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

DemonsRP | Terbiyesizlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

araf

Üye
FT Kullanıcı
Sabah saatlerinde foruma girdiğimde bildirimlerimin içerisinde bir adet Demons RP reklamı bulunuyordu ve bağlantıya tıkladım. Sonrasında akşam saat 16:00 sularında bana bir Demons RP yetkilisi DM'den mesaj attı. Fotoğrafları aşağıda paylaşacağım. Bana mesaj atmasına anlam veremedim ve konuyu anlamaya çalıştım. Sonrasında bu gereksiz olayın sonuna noktayı gereksiz ötesi bir çıkışla koydu. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum. Fivemturk, bu adamları paylaşıyorsunuz. Ayıptır, utanmanız olsun.

51960
Ğ

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kendi yazdığın mesajları silip buraya şikayetde bulunman da güzelmiş. Bundan öncesi kayıt odasına gelip trolleyip çıkışların falan da öyle...

Küfre kesinlikle katılmıyorum lakin, orada yetkili arkadaşın ne söylediği gayet açık.
Bu kadar zorlamanıza sanıyorum gerek yoktu. "Teşekkür ediyorum, sunucunuza bir göz atmaya girdim, bilgiye ihtiyacım yok. İyi çalışmalar."
yazabilirdiniz. Karşı tarafı hiç bir şeyden haberiniz yokmuş gibi kışkırtmanız ve soru işaretlerine boğmanız çok yanlış bir durum olmuş.

Karşı tarafın da; maalesef yönetici veya bu tarz platformlarda gerekli olan "sabır" özelliği ve "öfke kontrolü" olmadığını düşünüyorum.
Siz de "Peki, ilgilenirseniz ben daima size yardımcı olurum. İyi günler dilerim" şeklinde cevap verip konuyu kapatabilirdiniz.

İletişim bu tarz ortamlarda özellikle "yazı" ile tonlama noksanlığı da olduğu için maalesef çok zor. Çok dikkat etmek gerekir.

Birbirinizden özür dileyerek konuyu tatlıya bağlayabilirsiniz. Sonuçta bir oyun oynuyoruz :)

Ohoo küfürler dökülecekse küfürlerini dökeyim abi Ğ

Aranızdaki kişisel tartışmanın veya kavganın forum ile ne ilgisi var anlamlandıramadım.

Bir kaç güne hileci gönderme raconları başlar

Hocam, bu konuyu görünce ADEZTR ADEZTR'ye haksızlık yaptığımı fark ettim.

Burada sunucu adına yapılan bir şey yok. Kişisel meseleni de foruma açman biraz saçma değil mi?

aranızda geçen bir olay ile forumun ne alakası var çözemedim

Küfre kesinlikle katılmıyorum lakin, orada yetkili arkadaşın ne söylediği gayet açık.
Bu kadar zorlamanıza sanıyorum gerek yoktu. "Teşekkür ediyorum, sunucunuza bir göz atmaya girdim, bilgiye ihtiyacım yok. İyi çalışmalar."
yazabilirdiniz. Karşı tarafı hiç bir şeyden haberiniz yokmuş gibi kışkırtmanız ve soru işaretlerine boğmanız çok yanlış bir durum olmuş.

Karşı tarafın da; maalesef yönetici veya bu tarz platformlarda gerekli olan "sabır" özelliği ve "öfke kontrolü" olmadığını düşünüyorum.
Siz de "Peki, ilgilenirseniz ben daima size yardımcı olurum. İyi günler dilerim" şeklinde cevap verip konuyu kapatabilirdiniz.

İletişim bu tarz ortamlarda özellikle "yazı" ile tonlama noksanlığı da olduğu için maalesef çok zor. Çok dikkat etmek gerekir.

Birbirinizden özür dileyerek konuyu tatlıya bağlayabilirsiniz. Sonuçta bir oyun oynuyoruz :)
Sunucuyla en küçük alakam, bağlantım yokken böyle bir mesaj atılması ilk kez başıma geliyor. Anlamadım diyorum neresi anlaşılmıyor? Konumu tam okumadınız sanırım. Anlamadım o anda. Çünkü çok saçma bir soruyla geldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap