Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum Demir'S Workshop I Profesyonel Geliştiricilik Hizmeti

DemirS

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
Demir'S#3744
Adınız : Eren
Soyadınız : Demir
Yaşınız : 17
Yaşadığınız Yer : İstanbul
Ben Kimim? : Herkeze merhabalar, Öncelikle kendimi sizlere tanıtayım ismim Eren, 17 yaşında bir lise öğrencisiyim, yazılıma büyük bir ilgim var, araştırıp öğreniyorum, 2 yıldır FiveM üzerinde aktif bir şekilde development hizmeti veriyordum lakin yaşadığım birkaç olay ile RageMP sektörüne geçiş yaptım, RageMP üzerinde birkaç ay yabancılarla çalıştım, sonrasında ise RageMP'de türk sunucularının yaygınlaşması ile türk piyasasındada birkaç projede yer aldım ayrıyeten kendi projelerimide yürüttüm. müşterilerime karşı bu zamana kadar edep ahlak'da bir kusur göstermedim ve memnun olmayan bir müşteri geride bırakmadım. bu sektör boyunca amacım sadece kod yazmak veyahut hata fixlemek değil network edinmek, yeni insanlar tanımak samimileşmek oldu, müşterilerimle hem bir satıcı hemde bir yakın arkadaş olabiliyorum.
Günlük Online Süreniz : Okul Dönemi 4-5 Saat civarı ama bunun dışında discord üzerinden yazılanlara herzaman bakıyorum
Özellikleriniz : HTML,CSS,JAVASCRİPT,C# Kodlama Dillerini Biliyor Adobe Üzerinden Tasarım Yapıyorum
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : Demir'S#3744
Diğer / Ek : İletişim Kısmında Bırakmış Olduğum Discord Linki üzerinden Sunucuma Katılabilir, İnceleyebilir Ve Sonrasında Bana Ulaşabilirsiniz...
-Yakın Zamanda Konuyu Güncelleyeceğim.

DF
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!