Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

DeHost.com.tr Müşteri Yorumları

Sado

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Yönetici
Administrator
Web sitesi
sadicanozkaya.com.tr
Örnek Yorum;

BamBamHosting Firmasından teamspeak3 ve vds hizmeti kullanmıştım , teknik bilgileri pek yok fakat müşteri ilgileri çok iyiydi yardımcı olmaya çalıştılar ddos koruması kısmında bir garanti vermemişlerdi ona bağlı olarak ta sıkıntı yaşadık sürekli saldırı almıştık lakin söylemişlerdi zaten o yüzden bir şey diyemeceğim fiyatı ucuz destek taleplerine ortalama 3 saat içinde cevap veriyorlar benim yaşadığım tecrübelerim bunlardır.

Bölümün Amacı =

DF
DeHost Firmasından vds hizmeti kullanmıştım , teknik bilgileri ortalamanın altında ve ddos korumamız iyi diyordu ama ben tam iyiliğini göremedim. Network için de hattı ne kadar kıstılarsa sunucuya 15 kişi girince laglar başlıyordu. Destek talebi hiç açmadım bu yüzden bir şey diyemem. Ayrıca illegal aktivite diye bir sürü sunucunun makinesini kapattığını biliyorum. Dürüst işçilik yapmıyor ve aldığı parayı da haketmiyor. Benim görüşüm ve tecrübelerim bunlardır.

DF
Verdiğiniz para ile sizi rezil eden firmalardan top 1

DF
DeHost firmasından 140 TL ye özeellikleri görünüşte iyi olan bir VDS almıştım. Artık sorun soğutmamı dersin bi dedicadete 9878769 VDS kurmalarımı dersin bilemem serverside ı mükemmel optimize edilmiş olan paketimde 2-3 saniye aralıklarla 500-1000 gibi çok ciddi sayılarda hitch warning yiyordum, Ayrıca berbat bi korumaları var şu şekilde özetliyebilirim mikrotik, firewall o bu şu var iyi hoş güzel fakat onlarda biliyordur mutlaka yetersiz kaldığını çok ciddi bi filtre döşemişler 10d a 10u kullanıyordum VDS i teknik desteğe ulaşmamız durumunda ; -almış olduğunuz vds taleplerinize göre yetersiz kalıyor +peki. filtreyi kaldırırmısınız -malesef +... peki kolaygelsin
hiç memnun değilim. 2 kuruş fazla para vericem diye serverbutik ten kaçmayın

DF
Lütfen daha detaylı bilgi veriniz , neler yaşadığınızı anlatın.
Aslen Şöyle kendilerinden vds kiraladım ve sürekli network kopuyordu kişiler benle ilgileneceğini söylediler telefon numaramı istediler verdim 2 gün geçti hala ilgilenilmedi siparişimin iptal edilmesini ve geri iade edilmesini istedim çünkü 1 kere vds e giriyorum girdiğim gibi sunucudan atıyordu sıkıntılı yani sunucuları.İademi istedim ve şahısların discorduna gittiğimde ne anne bıraktılar ne bacı 14 yaşındaki çocuğu discordlarında yönetici yapmışlar isim vermek istemiyorum.Çocuk ana bacı sürekli laf yapıyor.Sonra işin daha komiği firma sahibi discorda gelip o da benide telefon numaramı yaymakla tehdit etti.Kısacası para verip rezil oldum.

DF
Kendilerinden vds kiralamıştık sürekli kopmalar yaşanıyordu bunun üzerine +10 gün, +5 gün tarzında telafi edeceklerini duyurdular
daha sonra hizmetimizin günü bittiğinde telafi günleri eklenmeden vds iptal edilmişti çok saçma bir sebep sunmuşlardı cidden hatırlamıyorum
discord sunucularından banladılar vs. daha sonra tüketici hakem heyetine başvuracağımı belirttiğimde işler tam tersine döndü banım açıldı daha düzgün bir dille konuşmaya başladılar kesinlikle bu firmayı tavsiye etmiyorum iş konusunda olduğu kadar müşteri ilişkileri konusunda yetersizler.​

DF
3 aydır DeHostdan makine alıyorum herhangi bir problem yaşamadım 7/24 müşteriyle ilgi var bu sorun olduğu zaman hemen çözüme kavuşturuluyor açıkcası yazılanlara bi anlam veremedim

DF
Ortalama 1 Aydır DeHost Kullanıyorum Ve Herhangi Bir Problem Yaşamadım Ne Zaman Yazsam Veya Arasam Hemen Açıp Problemimi Çözüyorlar.Kibar Ve En Hızlı Sorun Çözme Yönünden İlgileniyorlar.Ve Şu Anda Vds,Ts,Key Hepsini Onlardan Sağlıyorum Ve Bazı Yapamadığım Kodlamalar Olduğu Zaman Güvenerek Vds İmi Veriyorum Ve Sorunumu Hallediyorlar

DF
Nedense bazı yorumların kasti olarak karalama yapılması için yazıldığını düşünür oldum okuyunca. 1 yıldan fazla süredir kesintisiz olarak çalışıyorum deHost ile. 30 onlineda da 100+ onlineda da problem yaşamadım. Duyuruları takip etmeyenlerin sorun yaşaması normal bence. Bakım ve güncellemeden, değiştirilecek ayarlardan vs. bihaber kullanıcılar mutlaka problem yaşamışlardır. Destek konusunda da ise Discord yoksa Site var, site yoksa whatsapp var. 5 dakikadan fazla beklediğimi hatırlamıyorum iletişim konusunda. Kaç sunucu çalışıyor sayıyı tam bilmiyorum fakat oldukça fazla olduğunu biliyorum. Bu kadar sunucu problem yaşamazken yukardaki yorumları görünce üzülmedim değil. Üstelik bir yorum direk başka bir firmayı hedef vermiş. Bu da yorumların objektifliğini karalıyor... Her neyse, saygı duymak mecburiyetindeyim. İyi günler dilerim...

DF
DeHost firmasından 1 aylık vds kullanmıştım eskiden kullandığımda ipleri serverlistten banlı olduğu için serverliste çıkarmıyor zırt pırt sunucu çöküyordu

DF
Şuana kadar kullandığım en iyi hosting buradaki atılan yorumlara ise anlam veremedim birileri demekki işini iyi yapan insanlardan rahatsız olmuş. Ben en ufak bir sıkıntı yaşadığımda direkt yardımcı olup sorunumu çözüyorlar fiyatlarıda diğer rakiplerin aksine çok uygun gidipte aşırı büyük ücretler ödemenize gerek yok. Burada kötü yorum yapan arkadaşların ise ben dehost ile daha önceden çalıştığını dahi düşünmüyorum sadece kötü yorum yapmak için gelmişler ve gideceklerde. deHost'ta 3.ayım ve gayet memnunum arkadaşlar ddos v.s hiç bir problem yaşamazsınız öneriyorum.

DF
Yorum belirtmiyoruz , sadece kullandıysanız nasıl bir hizmet aldığınızı yazıyorsunuz.

DF
Cümleten hayırlı forumlar dehost.com.tr ile 1yıldır çalısmaktayım daha önce comnet datacenterdayken bır calısmamız olmustu 4 aya yakın simdı tekrar bir sunucu acıyoruz ve dehostla calısmayı tercıh ettım ılgı ve alakları harkulade guzel desteklerınden dolayı kendınlerıne cok tsk ederım. Bursa DGN ye alt yapıyı tasıdıkları ıcın cok daha mutlu oldum ıns sunucumuzun ılerleyısınıde burdan bıldırırırım gözunuz kapalı dogukan kardesımle calısabılırsınız.

DF
Kendilerinden 2 yada 3 adet vds aldım ve çok memnun kaldım hiç bir sıknıtısız oyuncularıma hizmmet verdim ve herhangi bir sıkıntıda direk çözdüler ve samimiyeti ile insanı mutlu bırakıyorlar .

DF
Birkaç önceki yorumlarda bazı kişilerde belirtmiş aynı sorunu. .Arkadaşım 3900x sunucu almıştı kendilerinden. Sunucularda erişim sıkıntısı çok fazla sunucu donup kapanıp duruyordu. Sunucuda birşey çalıştırmamaza (zaten çalıştıramıyoruz) rağmen iade istediğindede problemlerin kendilerinde olmadıgını problemin kullanıcıya baglı bir problem olugunu iletip iade saglamamışlardı. Alacak kişilerin bilgisine 1 adet fiziksel sunucuda 50 adet müşteri barındırıyorlar galiba

DF
Dehostan UZAK ALLAHA YAKIN DURUN SUNUCU ACMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR 7 GUN DURDUK KENDILERINDE AYRILMAK ISTEDIGIMDE ADAM SURAKLI GEÇİŞTİRİYOR EN SONDA ANINDA MAKINAYI KAPATIYOR BILGILERI ALMANIZA İZİN VERMİYOR DATAA KAYITLARINI SILIP ATIYOR MAKİNALAR DDOS YEMIYOR DIORLAR AMA BUG LAGTAN SUNUCU GEÇILMIYOR GECİKMELER FALAN SÖYLEDİGİNİZDEDE İNKAR EDIYOR SINIRSIZ HAT DIYIP ALDIKTAN SONRA BU KADAR HAT KULANDIN EK UCRET DIYORLAR ALANA KADAR RESMEN SIZI YALIYORLAR FAKAT ALDIKTAN SONRA RESMEN ADAMLAR DİGER YÜZE GEÇİYORLAR DEHOST PİŞMALIKTIRR İAEDEM 7 GÜNDÜ 20 GÜN BEKLEDİM ADAMI O YOK ŞU YOK BU DIYEREK PARANIN YARISINI YOLUYOR LAR VE BUNLARIN HEPSININ KANITI VARDIR ELIMDE INANMAYANLAR İÇİN CİİDEN KARŞILAŞTIGIM EN KÖTÜ FİRMAYDI ...

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!