Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

CSS, HTML, Uİ, UİX, PROFESYONEL TASARIMCI ARIYORUM

• Konbuyu başlatan Ayazzz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 645

Ayazzz

Üye
FT Kullanıcı
[ ÜCRETLİ ] Merhaba css, html ui ve uix profesyonel tasarımcı arıyorum bunları sağlıyabilicek birisi iletişime geçerseniz sevinirim ?

Discord:

????#0001

DF
Son düzenleme:
Merhaba, Konunuzu 24 Saat süre ile öne çıkarabilirsiniz aksi halde uyarı alacaksınız. İyi Forumlar Dilerim.

DF
ben profesyonelim diyen kişiler genelde pek bir şey bilmiyor olabiliyor nadir bilen kişiler çıkıyor
bence biri ile çalışmadan önce yaptığı projelere bakılmalı ve yaptığı projesinin kodlarından rasgele bu neden böyle ve burada yazılan kaç farklı şekilde daha yazılabilirdi gibi sorular sormanız çok daha iyi olabilir

DF
Merhaba, Konunuzu 24 Saat süre ile öne çıkarabilirsiniz aksi halde uyarı alacaksınız. İyi Forumlar Dilerim.
şimdi çalışacağım insan bana ulaştıktan sonra zaten detayları tarafına aktarıcam ve ondan bir taslak istiyicem çalışma potansiyeline bakıcam değil mi öyle direk adam ben profesyonelim projeyi teslim ederim diye birşey olsaydı şuan değil 50-100 kişiyle çalışıyor olurdum proje için birçok kişiyle görüştüm hala istediğim gibi birisine ulaşamadım demek ki. Bilginiz varsa iletişime geçin konuşalım konu baltalayama veya benim açtığım konuyla ilgili bu şekilde yorum yapmanıza gerek yok sağolun ilginiz için tekrardan.

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
beni yanlış anlıyorsunuz yaptığım şey konu baltalamak değil biraz daha detay verilirse sizinle çalışmak isteyecek insan buna göre sizinle iletişime geçebilir
benim söylemim de MIXAS MIXAS ile aynı kapıya çıkıyor

işi bilen de bilmeyende çalışmak ister siz detay vermediğiniz zaman gereksinimlerin ne olduğunu bilmez işin ne olduğunu bilmez ve eğer başından kalkamayacağı bir iş ise boşuna vakit harcamış olursunuz

bilgim olsa da olmasa da iletişime geçmem anlaşamadığımız aşikar

DF
beni yanlış anlıyorsunuz yaptığım şey konu baltalamak değil biraz daha detay verilirse sizinle çalışmak isteyecek insan buna göre sizinle iletişime geçebilir
benim söylemim de MIXAS MIXAS ile aynı kapıya çıkıyor

işi bilen de bilmeyende çalışmak ister siz detay vermediğiniz zaman gereksinimlerin ne olduğunu bilmez işin ne olduğunu bilmez ve eğer başından kalkamayacağı bir iş ise boşuna vakit harcamış olursunuz

bilgim olsa da olmasa da iletişime geçmem anlaşamadığımız aşikar
haklısınız anlaşamadığımız gayet aşikar konumda öneriye ihtiyacım olsa önerili bir konu açardım önerilerinizi bekliyorum derdim SAĞOL tekrardan. :)

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!