Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Reklam Cold War Zombie Roleplay

RastamanFaruk

Üye
FT Kullanıcı
Katılım
27 Tem 2021
Mesajlar
15

Daha önce açtığımız konuda bir yanlış anlaşılma oldu. Yaşanan durum ile ilgili açıklama bu konunun altına yorum olarak o kişi tarafından yapılacaktır.


Logo5.png
Merhabalar, ekibimiz olarak bir Zombie Roleplay sunucusu açmak için çalışmaktayız. Daha önce görülmemiş yeniliklerin olduğu ve oyuncu dostu bir sunucu olmasını planlıyoruz. Yönetim ve geliştirici ekibi olarak sizler ile olabildiğince yakından ilgilenerek dost canlısı ve samimi bir ortam yaratmak istiyoruz. Sunucumuz bir hafta içerisinde beta sürümü olarak açılacaktır. Zamanla sunucuya daha fazla yenilik eklenecek ve bu konuda sizin önerileriniz çok yardımcı olacak. Gelişmelerden haberdar olmak için Discord sunucumuza gelebilirsiniz. Hikaye ve kurallar gibi ayrıntılara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sunucumuzun Bazı Özellikleri
-Paleto polisleri tarafından gece kapanan ve sabah açılan Paleto giriş çıkış kapıları.
-Güvenli bölge içerisinde yapılabilecek balık tutma, kutu taşıma işleri.
-Eşya üretimine uyumlu envanter.
-200'den fazla lootlanabilen yer.
-Hurda araç ve çöp arama.

-Anahtarlı araç sistemi.
-Özel harita dizaynı.

Her şeyi çok ballandıra ballandıra anlatmak istemedik. Yazılan özellikler şu anda aktif olarak kullanabilen özelliklerdir. Belirttiğimiz gibi sizlerin de yardımlarınız ile daha da fazlası eklenecektir.

Discord Sunucusu İçin Tıklayın / İnternet Sitemiz İçin Tıklayın


Özel Harita2.jpg
Günveli Bölge İşleri2.jpg
Envanter Sistemi 2.jpg
 


DkingZs

Üye
FT Kullanıcı
Katılım
6 Haz 2020
Mesajlar
21
1 saat önce BartuBey ve Toprak ile görüşme sağlandı, kendileri oluşturduğu projenin kaynak kodlarını tarafımıza gösterdiler,Outbreak Portal için lisanslanan envanter ve enfekte altyapısına ait kod satırları görülmemiştir. altyapı kodları olduğu hali ile üretici tarafından indirilerek yapıldığı görülmüştür. taraf sunucu ile herhangi bir telif hakkı sorunu bulunmamıştır. İhtar sebebi ise paylaşılan ekran görüntülerinde kullanılan tüm scriptlerin aynı konsept içerisinde kullanılması, ücretli olarak paket halinde satılmasıdır, paketi satan BartuBey'e (çalıntı) söylemini kullandığımızda https://cdn.discordapp.com/attachments/985872501957619773/985903955626295326/unknown.png kendisi "ben sadece paketlerine yardım ediyorum, gerisi bende değil" tarzında bir geri dönüş aldık.

Olay üzerine kendisi inkar etmediği için tarafımızca forum üzerinden bu durumu bildirecek bir şekilde yazı yazdık, Sonuç olarak satılan paketin Outbreak Portal 1.Sezon replika'sı olduğunu, konuşmalarda yanlış anlaşılma olduğu ve tarafımıza lisanslı scriptlerin kullanılmadığını gördük. Bir çok kişinin bu konsepti yapmasını isteriz, herhangi bir art niyetli yazım asla yapılmamıştır. Sunucu hakkında lütfen yaşanan durum ile alakalı kötü yorum yapmayınız, fikirler özgürdür, herkes tarafından kullanılabilir, konsept sunucuların türkiye üzerinde çoğalmasını bence herkes istiyordur.

- Portal V Team
 


norespect22

Üye
FT Kullanıcı
Katılım
22 Haz 2021
Mesajlar
7
Fivem TR'de bu tarz sunucuları görmek çok güzel olacaktır. Eğer Outbreak V'den çalıntı değilse şayet çalışmanızda başarılar diliyor ve bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum +rep
 


RastamanFaruk

Üye
FT Kullanıcı
Katılım
27 Tem 2021
Mesajlar
15
Fivem TR'de bu tarz sunucuları görmek çok güzel olacaktır. Eğer Outbreak V'den çalıntı değilse şayet çalışmanızda başarılar diliyor ve bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum +rep
Outbreak V veya başka herhangi bir sunucudan çalıntı olması söz konusu değildir merak etmeyin. Amacımız özgün ve oyuncu dostu bir sunucu yapmaktır. Yorumunuz için teşekkürler :)
 


Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!