Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script CodeLab | Realistic Parking Systems | Gerçekçi Park Sistemi

Tanıtım Fotograflarda Mevcut. Sinematik İşin Görseli... Para Konusunda Da Evet Buna Para İstiyoruz :)

Okuma yazman var mı? Yazmak için yazma önce bi oku neymiş sonra at attığın script standart garaj benim scriptimle alakası yok.

Öylemiymiş kanka senin araçların dışarıdamı gözüküyor bak sen şu işe kanka ya allah allah öylemiymiş ne kadar güzel script yaa +rep ya efsane olmuş kanka çok başarılı

Öylemiymiş kanka senin araçların dışarıdamı gözüküyor bak sen şu işe kanka ya allah allah öylemiymiş ne kadar güzel script yaa +rep ya efsane olmuş kanka çok başarılı
Dostum bu kadar uzatmana mâna veremedim cidden sistemde araçlar bıraktığın yerde kalıyor işte herkes birşeyler yapıyor yapabilir seni ne rahatsız etti?

Hakaret
Dostum bu kadar uzatmana mâna veremedim cidden sistemde araçlar bıraktığın yerde kalıyor işte herkes birşeyler yapıyor yapabilir seni ne rahatsız etti?

Hocam sen birşey yapmamışsınki neyine emek verdin yeni birşeyde değil heryerde var zaten düzgün özel birşey yapsan neyse gerçekçi garja diyip sinematik çekiyorsun zaten o tilt ediyor // //scripti tanıtsana

Moderatör tarafında düzenlendi:
Heryerde olanı bana göstersene bi ?

Aynı scripti bende yazmıştımda cidden video olarak tanıtmak ve anlatmak çok anlamsız bu scripti. Ben de oyunda nasıl tanıtacağımı bilemeyip direkt text hazırlayıp geçmiştim . :ROFLMAO:
Konu altındaki yorumların haklılık payı olduğu gibi haksız tarafları da var. Qb-garage atıp bundan farkı ne demek ne alaka kekw.

Aynı scripti bende yazmıştımda cidden video olarak tanıtmak ve anlatmak çok anlamsız bu scripti. Ben de oyunda nasıl tanıtacağımı bilemeyip direkt text hazırlayıp geçmiştim . :ROFLMAO:
Konu altındaki yorumların haklılık payı olduğu gibi haksız tarafları da var. Qb-garage atıp bundan farkı ne demek ne alaka kekw.

Adam scripti göstermiyorki gösterse birşey derim ne var araç çıkartıyorsun geri koyuyorsun bu kadar böyle işmi yapılır kanka oku diyor araçlar park ettiğiniz yerde gözüküyor diyor bumu yani sistem buna göreyse qb-garage'den bir farkı yok

Adam scripti göstermiyorki gösterse birşey derim ne var araç çıkartıyorsun geri koyuyorsun bu kadar böyle işmi yapılır kanka oku diyor araçlar park ettiğiniz yerde gözüküyor diyor bumu yani sistem buna göreyse qb-garage'den bir farkı yok
senin için detaylı anlatayım dostum sistem gerçek park sistemi araç alıyorsun dünya içerisinde nereye bırakırsan hiçbirşey yapmana gerek yok bıraktıgın yere kayıt oluyor garage sistemi yok yani videodaki araç çıkartma işlemi çekilmiş garage için olan bir sistem araç patlarsa veya suya düşerse veya dv lenirse tekrar çıkartmak için kullanılıyor. onun dışında aracını nerede bırakırsan orada kalıyor.

senin için detaylı anlatayım dostum sistem gerçek park sistemi araç alıyorsun dünya içerisinde nereye bırakırsan hiçbirşey yapmana gerek yok bıraktıgın yere kayıt oluyor garage sistemi yok yani videodaki araç çıkartma işlemi çekilmiş garage için olan bir sistem araç patlarsa veya suya düşerse veya dv lenirse tekrar çıkartmak için kullanılıyor. onun dışında aracını nerede bırakırsan orada kalıyor.

Öyle anlatsana knk o zaman bunu bir yerde görmüştüm ama yine güzel adam akıllı anlatsan yada göstersen sorun yok garaj zanettim

• Sevdim
Tepkiler: EMR

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!