Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

CoastV eşsiz bir rol deneyimi için. - HardRP - SosyalRP

gronjja

Üye
FT Kullanıcı
discord.gg/coastv

coast3.png

-Merhaba, CoastV olarak size eşsiz bir rol deneyimi sunuyoruz. Fivem Türk sunucularının en iyisi olacağımızı ve limitli whitelist alımlarının açık olduğunu bildirmek için buraya yazıyorum.

-Öncelikle biz kimiz?

*Biz 2018-2019 arası sunucumuzu aktif 120+ oyuncu ile oynatmış Fivem sunucuları arasında nam almış bir sunucuyuz.
*Yönetim ekibimiz Fivem hakkında her bilgiye sahip olup 24/7 size yardımcı olacak +23 yaş grubundan oluşmaktadır.
*Sunucumuz kesinlikle Sosyal odaklıdır. Sosyal odaklı fakat gun olmayacak mı diye soracak insanlar tabii ki olacaktır. Evet olacak fakat bunu discord sunucumuza katılarak detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

-Bizi neden tercih etmelisiniz?
*Yönetim kadromuzda diğer sunucular gibi sunucu üyelerimizi aşağılayacak, sorunlarına kısa cevaplar ve geçiştirici bir tavır alan kimse bulunmayacak.
*Sunucumuzda sizi sürekli farma iten ve Fivem değilde Metin2 oynatıyormuş havası veren meslekler ve ekonomisi olmayacak.
*Aile,racon,selamun aleykum ne bakıyon la gardaş diyip size sıkacak oyuncular olmayacak.
*Sunucumuzda bulunan kıyafet paketimiz size adeta ''bu da mı varmış inanamıyorum'' dedirtecek türden.

-Unutmamanız gerekenler:
*Sunucumuzda tek istediğimiz şey kaliteli rollerin dönmesi ki zamanında kendimizi kanıtlamış bir sunucu olarak kaliteli rolün tek adresi olacağımızın tekrardan sözünü veriyorum.
*Limitli whitelist alımları açık iken yerinizi kapmayı unutmayınız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

discord.gg/coastv

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!