Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Client Tasarımları

Ranthiel

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar, boş vakitlerimde grafik tasarım ile uğraşıyorum. Eğlence amaçlı tasarım yapıyorum. Kendimi amatör olarak görüyorum, etrafa baktığımız da benden daha iyi tasarım yapan kişiler var bu yüzden her zaman kendimi amatör olarak görmüşümdür. Bugün sizlere yaptığım CLİENT tasarımlarını sunacağım. Görüş ve önerilerinizi yazmaktan çekinmeyin.

fivemclient1.png

clientv3.png

clientv2.png

merhabalar bende launcher tasarımı yapmak istiyorumda C# projesi açarak yapsam launchere dönüştürülebilir mi yada sen nasıl yapıyorsun
Umarım lua değildir çok zor geliyor

merhabalar bende launcher tasarımı yapmak istiyorumda C# projesi açarak yapsam launchere dönüştürülebilir mi yada sen nasıl yapıyorsun
Umarım lua değildir çok zor geliyor
C#'ta form veya wpf olarak tasarlayıp projeni hazırlayabilirsin. Fakat wpf önermem form projesi olarak aç. Zaten çok zorlanacağını sanmıyorum. Üst düzey güzel bir tasarım istersen metro framework, binufu framework ve DevExpress başlıklarını incele, videolarını izle. Bence üstünde durup emek verdikten sonra her türlü halledersin.

C#'ta form veya wpf olarak tasarlayıp projeni hazırlayabilirsin. Fakat wpf önermem form projesi olarak aç. Zaten çok zorlanacağını sanmıyorum. Üst düzey güzel bir tasarım istersen metro framework, binufu framework ve DevExpress başlıklarını incele, videolarını izle. Bence üstünde durup emek verdikten sonra her türlü halledersin.
evet eskiden oyun hileleri için launcher tasarlardım biliyorum bu işleri yakında C# Form olarak geliştirmeye başlıycam teşekkürler bu arada PSD olarak bir tane yayınladım ücretli tasarımlarda yorumunu merak ediyorum

evet eskiden oyun hileleri için launcher tasarlardım biliyorum bu işleri yakında C# Form olarak geliştirmeye başlıycam teşekkürler bu arada PSD olarak bir tane yayınladım ücretli tasarımlarda yorumunu merak ediyorum
Baktım şuan genel olarak güzel beğendim fakat ben daha sade, basit tasarımları seviyorum. Özellik bakımından yüksek fakat basit, göz yormayan cinsten. Birde oradaki güncellemeler kısmını panele mi bağladın, duyuruları nereden geçiyorsun?

Baktım şuan genel olarak güzel beğendim fakat ben daha sade, basit tasarımları seviyorum. Özellik bakımından yüksek fakat basit, göz yormayan cinsten. Birde oradaki güncellemeler kısmını panele mi bağladın, duyuruları nereden geçiyorsun?
PSD Tasarım olarak veriyorum hayata geçirmek sizin elinizde oluyor şimdi fivem clientte butona basınca ne işlem yapıyor falan filan kodlarını bulursam göze çok hoş gelicek bir launcher planım var C#'ım iyidir tasarımla birleşince daha iyi olur

bu arada client'e web panelde yazıcam oradan eklenicek herşey

Discord'dan ekler misin? Deniz#4525

PSD Tasarım olarak veriyorum hayata geçirmek sizin elinizde oluyor şimdi fivem clientte butona basınca ne işlem yapıyor falan filan kodlarını bulursam göze çok hoş gelicek bir launcher planım var C#'ım iyidir tasarımla birleşince daha iyi olur

bu arada client'e web panelde yazıcam oradan eklenicek herşey

Discord'dan ekler misin? Deniz#4525
Yolladım istek.

Sana önerim bi grafiker oalrak genellikle yuvarlak yazı fontları ve basit şekilde olanları kullan göz yoran tasarımalrdan uzak dur

Sana önerim bi grafiker oalrak genellikle yuvarlak yazı fontları ve basit şekilde olanları kullan göz yoran tasarımalrdan uzak dur
Tavsiyen ve yorumun için teşekkürler, şuanda piyasada bulunan roleplay sunucularının tasarımları çok isteniyor. Bir kaç gün içerisinde BÜYÜK sunucuların tasarımlarına benzer tasarımlar yaparak PSD dosyalarını paylaşmayı düşünüyorum.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!