Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Chubbs Ekonomik Paket Artık Satışta !!

• Konbuyu başlatan Chubbs
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 52
  • Görüntüleme 6K
Merhaba arkadaşlar malum hastalığı (Covid-19) yendiğime göre artık satışlara ve satış sonrası desteğime kaldığım yerden devam bu süreçte ek bir paket yaptım fakat bu paket tam istediğiniz gibi şekilleniyor detaylar için discord adresimi ekleyebilirsiniz...

*Paketi satın aldıktan sonra beni de bir nevi paketimi kullandığınız süre boyunca developer olarak almış oluyorsunuz ve hiç bir ücret talep edilmeden...

DF
1 Adet Ekonomik & 1 adet özel paket satılmıştır müşterilerime destek her zaman devam

DF
1 adet daha satılmıştır müşterime başarılar diliyorum

DF
1 adet özel 2 adet ekonomik paket satışmıştır müşterilerime başarılar dilerim

DF
2 adet özel 1 adet ekonomik paket satılmıştır müşterilere başarılar dilerim.

DF
3 adet ekonomik altyapı & 2 adet özel paket & 3 adet developer hizmeti sunulmuştur müşterilerime başarılar dilerim.

DF
2 adet özel paket indirimli satılacaktır arkadaşlar onun sonrasında satışlar kapanıcaktır müşterilerime yetişemiyorum yoksa.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!