Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Chati açınca 3 nokta çıkması?

uur19

Üye
FT Kullanıcı
Başka konulara yönlendirilmek istemiyorum çünkü paylaşılan bütün konuları denediğimde sıkıntı yaşadığımı farkettim. Hiç biri düzgün çalışmıyor maalesef. Elinde chati açınca, komut yazarken karakterin kafasında çıkan malum sunucuda ki 3 nokta lazım. Yardım edebilecek var mı?

Konu doğru kategoriye tasinmistir​

Başka konulara yönlendirilmek istemiyorum çünkü paylaşılan bütün konuları denediğimde sıkıntı yaşadığımı farkettim. Hiç biri düzgün çalışmıyor maalesef. Elinde chati açınca, komut yazarken karakterin kafasında çıkan malum sunucuda ki 3 nokta lazım. Yardım edebilecek var mı?

Sahsen baska konularda verilen script i kullaniyorum ve sorunsuz çalisiyor.
Yaşadığın sıkıntı tam olarak nedir, bunu anlatirsan belki çalismasina yardimci olabiliriz.

Bende var dostum buraymı atyim.yoksa discordan mı

Sahsen baska konularda verilen script i kullaniyorum ve sorunsuz çalisiyor.
Yaşadığın sıkıntı tam olarak nedir, bunu anlatirsan belki çalismasina yardimci olabiliriz.
Yürüyememe ve kendi sunucumda ki chat box ile çakışması gibi

Yürüyememe ve kendi sunucumda ki chat box ile çakışması gibi

Yürüyememe olayini tam anlamadim, chat açikken karakterin hareket etmemesi normal degil mi ? misal T ye bastiktan sonra W ye basip yürümeye çalisirsan o zaman chat e W yazmis olmazmisin ?
Ben bunu kullaniyorum :
Çakisma sorunu için arkadasin da dedigi gibi, ya kendi chat scriptinin adini degistir ve yerine bunu koy ya da mevcut chat i resources dosyasinin disinda bir yere tasi ve bunu onun yerine koy.

Yürüyememe olayini tam anlamadim, chat açikken karakterin hareket etmemesi normal degil mi ? misal T ye bastiktan sonra W ye basip yürümeye çalisirsan o zaman chat e W yazmis olmazmisin ?
Ben bunu kullaniyorum :
Çakisma sorunu için arkadasin da dedigi gibi, ya kendi chat scriptinin adini degistir ve yerine bunu koy ya da mevcut chat i resources dosyasinin disinda bir yere tasi ve bunu onun yerine koy.
Yürüyememeden kastım chati açınca yürüyememek değil aslında. Chati açıyorum evet o 3 nokta çıkıyor fakat kapattıktan sonra bir daha asla yürüyemiyorum.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!