Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cfx Ve Saçmalıkları

• Konbuyu başlatan Üye silindi 20237
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 16
  • Görüntüleme 3K
Ü

Üye silindi 20237

Guest
Herkese Merhabalar Bu Bir bilgilendirmedir Artık maalesef parası olmayana sunucu yoktur Biraz saçmalıktan bahsedeyim Nasıl ülkeler darbe oluyorsa fivem de kendine darbe yaptı artık 1 Tane Platinium Key 400 TL dır ve Artık fivem Server list Çok azalıcağını tahmin ediyoruz ve cfx kendi bacağına sıkmış bulunmaktadır.

Neden Böyle birşey yapıldı: Nedenini bizde bilmiyoruz fakat fivem sunucu sayıları çok azalıcaktır

Bunun Sonuçları Ne olacaktır: Çoğu sunucu artık bu parayı vermeyip bu piyasadan çekileceği tahmin ediliyor

Peki İade alabilirmiyim: Hayır maalesef patreondan 10 hak alanlara iade yapılmayacaktır üzücü bi durum tabiki bu

Peki Bu şahıslara nerden ulaşabilirim : Mail üzerinden ulaşabilirsiniz fakat kesinlikle geri dönüş sağlamayacaklardır Tosuncuk olayı gibi birşey oldu şuan

ee kardeşim bunu sen nerden biliyorsun :

Peki Ne yapmalıyız : Benim Şahsi görüşüm Artık fivem sunucu açmaya hevesli arkadaşlarımızın hevesini kırmış bulunmakta ve önüne gelen sunucu açamayacak ve aslında bence bu iyi birşey 10 yaşındaki küçük arkadaşlarımız bile sunucu açma derdine giriyordu

Peki Herkes mi Patreon hesaplarından ban yedi ? : Hayır fakat %87 gibi bir oranla hesapların ban yediği tahmin ediliyor

Diyeceklerim Bu Kadar Yazık Gerçekten.

• Beğen
Tepkiler: YsK
Fivem artık saçmalamaya başladı.Crash problemleri olsun Türkiyeye olan satışların durudurulması olsun v.s bu tarz problemleri gidermemeleri durumunda Fivem kitlesi alt:V'ye veya RAGE MP 'ye geçiş sağlayacak.Fivem neden böyle bir duruma düştü acaba?

Fivem artık saçmalamaya başladı.Crash problemleri olsun Türkiyeye olan satışların durudurulması olsun v.s bu tarz problemleri gidermemeleri durumunda Fivem kitlesi alt:V'ye veya RAGE MP 'ye geçiş sağlayacak.Fivem neden böyle bir duruma düştü acaba?
Kendi Kaşındı diyebiliriz

bunlar tam allahsız farat gibi hareket ediyor

Dediklerinizde haklısınız fakat FiveM kitlesinin kolay kolay alt:v'ye falan geçeceğini sanmıyorum. Yani bence FiveM'in en az birkaç yılı daha var.

Dediklerinizde haklısınız fakat FiveM kitlesinin kolay kolay alt:v'ye falan geçeceğini sanmıyorum. Yani bence FiveM'in en az birkaç yılı daha var.
Eğer Fivem bu tarz saçmalıklara devam ederse 1 aydan az ömrü kalır gibi duruyor.

PATREONUN SIKI BIR TR YE KALKIYOR ANLAMIYORUM

Bu Türk Düşmanlığı nedir anlamadım fakat böyle giderse bu işin sonu hayır değil aylık 300 veren artık 700 vermek zorunda

Bu gibi durumlardan kurtulmak için kel mustafa protection

Herkese Merhabalar Bu Bir bilgilendirmedir Artık maalesef parası olmayana sunucu yoktur Biraz saçmalıktan bahsedeyim Nasıl ülkeler darbe oluyorsa fivem de kendine darbe yaptı artık 1 Tane Platinium Key 400 TL dır ve Artık fivem Server list Çok azalıcağını tahmin ediyoruz ve cfx kendi bacağına sıkmış bulunmaktadır.

Neden Böyle birşey yapıldı: Nedenini bizde bilmiyoruz fakat fivem sunucu sayıları çok azalıcaktır

Bunun Sonuçları Ne olacaktır: Çoğu sunucu artık bu parayı vermeyip bu piyasadan çekileceği tahmin ediliyor

Peki İade alabilirmiyim: Hayır maalesef patreondan 10 hak alanlara iade yapılmayacaktır üzücü bi durum tabiki bu

Peki Bu şahıslara nerden ulaşabilirim : Mail üzerinden ulaşabilirsiniz fakat kesinlikle geri dönüş sağlamayacaklardır Tosuncuk olayı gibi birşey oldu şuan

ee kardeşim bunu sen nerden biliyorsun :

Peki Ne yapmalıyız : Benim Şahsi görüşüm Artık fivem sunucu açmaya hevesli arkadaşlarımızın hevesini kırmış bulunmakta ve önüne gelen sunucu açamayacak ve aslında bence bu iyi birşey 10 yaşındaki küçük arkadaşlarımız bile sunucu açma derdine giriyordu

Peki Herkes mi Patreon hesaplarından ban yedi ? : Hayır fakat %87 gibi bir oranla hesapların ban yediği tahmin ediliyor

Diyeceklerim Bu Kadar Yazık Gerçekten.
Artık 50 liraya key alıp makinayıda azureden alıp sunucu açıcak çocuklardan kurtulmuş oluruz :)

92 Contributor tarafından yapılmış ayda yüz binlerce dolar kazanan bir şirkete hele ki GTA:O'nun Sync ve Oyuncu sayısına kafa tutan bir şirkete ördek profil fotoğraflı bir eleman kendi kafasına sıktı diyor :D

Bu elon muska laf atan Yokedici Osman olayının aynısı durumda.

Cahillik bu kadar kötü bir şey arkadaşlar.

İleri dönük düşünen arkadaşlar RAGE MP veya alt:V geçmeyi ihmal etmesinler.

Tavsiyem RAGE MP geçmeniz

Ben Kendi Görüşümü söylersem artık kimse kolay kolay sunucu açamayacak ve bir tarafdan iyi bir tarafdan kötü oldu iyi olan tarafı herkes sunucu açamayacak ama kötü olan kısmı İyi olan sunucular bile bu keyi almakta zorlanacaklar diye düşünüyorum.

Ben Kendi Görüşümü söylersem artık kimse kolay kolay sunucu açamayacak ve bir tarafdan iyi bir tarafdan kötü oldu iyi olan tarafı herkes sunucu açamayacak ama kötü olan kısmı İyi olan sunucular bile bu keyi almakta zorlanacaklar diye düşünüyorum.
Bende aynı şekilde düşünüyorum.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!