Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım cecece-nation-bennys esx convert ama çalışan

aracı garaj'a sokup çıkartınca rengi siyah oluyor ? çözümü bilen var mı ?

Script farklı tür renkler bulundurduğu için es_extended desteklemiyor olabilir
es_extended/client/functions.lua gir.

ESX.Game.GetVehicleProperties = function(vehicle) bu kodu bul;

color2 kısmının altına

rgb = table.pack(GetVehicleCustomPrimaryColour(vehicle)), rgb2 = table.pack(GetVehicleCustomSecondaryColour(vehicle)),

bu kodu yaz

56968

Ardından ESX.Game.SetVehicleProperties = function(vehicle, props) bu kodu bul;

props.dirtlevel ın altına

if props.rgb then SetVehicleCustomPrimaryColour(vehicle, props.rgb[1], props.rgb[2], props.rgb[3]) end if props.rgb2 then SetVehicleCustomSecondaryColour(vehicle, props.rgb[1], props.rgb[2], props.rgb[3]) end

bu kodu yaz.

56969

color2 kısmının altına

rgb = table.pack(GetVehicleCustomPrimaryColour(vehicle)), rgb2 = table.pack(GetVehicleCustomSecondaryColour(vehicle)),

bu kodu yaz

Ekli dosyayı görüntüle 56968

if props.rgb then SetVehicleCustomPrimaryColour(vehicle, props.rgb[1], props.rgb[2], props.rgb[3]) end if props.rgb2 then SetVehicleCustomSecondaryColour(vehicle, props.rgb[1], props.rgb[2], props.rgb[3]) end

bu kodu yaz.

Ekli dosyayı görüntüle 56969
Eyvallah dostum hallettim. Aynı çözümü uyguladım bende çalışıyor problemsiz.

Bende para çıkmıyor. sebebi ne olabilir? üzerimde para olmamasına rağmen de upgrade yapıyor

color2 kısmının altına

bu kodu yaz

Ekli dosyayı görüntüle 56968

bu kodu yaz.

Ekli dosyayı görüntüle 56969

Dediklerinizi yaptım ama garaj gir çık yaptığımda ikinci renk yok oluyor ilk seçtiğim renk ile çıkıyor nasıl düzeltebilirim?

Aşşağıda yazan GET OUT ve BUY kısmını türkçeleştirmek için js dosyasına erişim lazım sanırsam. Fakat lisanslı

Arkadaşlar 2. mekanik permi eklemek istiyorum fakat beceremedim yardımcı olabilecek var mı? yani hem mekanik yapabilsin hemde mekanik1 yapabilsin istiyorum

Arkadaşlar 2. mekanik permi eklemek istiyorum fakat beceremedim yardımcı olabilecek var mı? yani hem mekanik yapabilsin hemde mekanik1 yapabilsin istiyorum
Kral 2.mekanik permi verilmiyor ama istersen mekanik olarak çoğaltabilirsin normalde ismi değişmiyor ama şifreli js içinde ulduğum satır sayesinde ismi değişiyor eklediğim dosyanın içinde "ennys1" olarak verdiğim dosyanın isminin sonu ordaki "1" i değiştirerek istediğin kadar çoğalta bilirsin zaten çalışmıyorken script 0.0 ms değerine sahip istersen böyle bir yol izleye bilirsin

Ekli dosyalar

• script.zip
    98 KB · Görüntüleme: 13
Kral 2.mekanik permi verilmiyor ama istersen mekanik olarak çoğaltabilirsin normalde ismi değişmiyor ama şifreli js içinde ulduğum satır sayesinde ismi değişiyor eklediğim dosyanın içinde "ennys1" olarak verdiğim dosyanın isminin sonu ordaki "1" i değiştirerek istediğin kadar çoğalta bilirsin zaten çalışmıyorken script 0.0 ms değerine sahip istersen böyle bir yol izleye bilirsin
Selam kardeşim şimdi anlamadığım için soruyorum klasörü çoğaltıp, js dosyasına bunu mu atacağım? Doğru mu anladım?

js dosyasının içindeki ennys1 i ennys2 olarak değiştireceksin nation_bennys2 yapınca 2.mekanik olacak attığım js nation_bennys1 olarak işlem görüyor sen o "1" i değiştererek çoğaltacaksın orjinalinde sade ennys yazıyor yani yanına ne yazarsan dosya adının sonunu değiştireceksin

al buda çoklu hali permler mechanic-mechanic1-mechanic2-mechanic3

Ekli dosyalar

• makanik.zip
    446.9 KB · Görüntüleme: 18

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!