Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

bybey adlı kişiden qbtoesx paket rezilliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deadshot

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
meettomy.site
Discord
????????0001
Eminqbus Paketi aldım qb to esx ayriyetten paket satan arkadaş paketi bize sattıktan sonra 1 hafta destek vermeden gitti
Sunucu A Z Ye Kadar Buglı ve haketmiyor aldıgı parayı, milleti kantırmaktak baska bişey değil. Arkadaş üstelik dolandırdıktan sonra engelleyip hesap değiştirmiş. Bybey#7055

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210613-141816_Discord.jpg
    Screenshot_20210613-141816_Discord.jpg
    6.4 KB · Görüntüleme: 270
  • Screenshot_20210613-141819_Discord.jpg
    Screenshot_20210613-141819_Discord.jpg
    6.5 KB · Görüntüleme: 249
  • Screenshot_20210613-141949_Discord.jpg
    Screenshot_20210613-141949_Discord.jpg
    7.8 KB · Görüntüleme: 170
Son düzenleme:
hangi dil bu ?

lan o ben değilim aspoeqıpeoqwuıeopq kanka yanllışın var ama sen bilirsin

konuyu hangi dilde açtınız okuyorum hiç bir şey anlamıyorum

ben turkce bilmeyen

Eminqbus Paketi aldır qb to esx woly sunucusunun tanıtımını yapan ayrieten paket satan arkadaş paketi bize atıktan sonra 1 hafta destek vermeden gitti
sunucu a z ye kadar baglı ve hakketmiyor aldıgı parayı milleti kantırmaktak baska bişey degil arkadaş üstelik dolandırdıktan sonra engeleyip hesap degistirmiş
Lan o farklı kişi

kanka nası bi // attın asşedqpoweıwqpğ

Moderatör tarafında düzenlendi:
56842

kendi çarımla mesajlarımı buldum

ben bilmem kim degil dur konusunu atıcam simdi

//

//

Moderatör tarafında düzenlendi:
Paket fiyatı bildiğim kadarıyla 300 400 TL aralığındaydı. 300 400 TL lik bir paketten 4 4lük bir paket beklemeyin. Onun dışında devlik ücreti ödemediyseniz size developerlık niye yapsın ? Biraz paketin içeriklerine bakıp satın alın. Yoksa böyle kalırsınız.

Paket fiyatı bildiğim kadarıyla 300 400 TL aralığındaydı. 300 400 TL lik bir paketten 4 4lük bir paket beklemeyin. Onun dışında devlik ücreti ödemediyseniz size developerlık niye yapsın ? Biraz paketin içeriklerine bakıp satın alın. Yoksa böyle kalırsınız.

size destek vereceğini söyledi mi satan arkadaş, fotoların çözünürlüğü çok kötü okunmuyor.

Lyrics : Eminqbus paketi aldım. qb to esx, woly sunucusunun tanıtımını yapan. Ayrıyeten paket satan arkadaş paketi bize sattıktan sonra 1 hafta destek vermeden gitti. Sunucu a dan z ye kadar buglu ve aldığı parayı hak etmiyor. Milleti kandırmaktan başka bir şey değil. Üstelik arkadaş dolandırdıktan sonra hesap değiştirmiş.

Lyrics : Eminqbus paketi aldım. qb to esx, woly sunucusunun tanıtımını yapan. Ayrıyeten paket satan arkadaş paketi bize sattıktan sonra 1 hafta destek vermeden gitti. Sunucu a dan z ye kadar buglu ve aldığı parayı hak etmiyor. Milleti kandırmaktan başka bir şey değil. Üstelik arkadaş dolandırdıktan sonra hesap değiştirmiş.
Adam ya

eyw knk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!