Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ekip Arıyoruz Büyük Yatırımlar Yapılmış Potansiyeli Yükses Kaliteli Sunucumuza Ekip Arıyoruz.

RihoX

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar Selamlar;
Ben 24 Ram 12 CPU 150 SSD bulunan bir VDS'e Fivem sunucusu kurdum developer bir arkadaş ile anlaşıp çalışmalara başladık. Kafamdaki plan şöyle;
Diğer sunucular gibi pay2win olmayan (ama yine de oyun zevkini mahvetmeyecek şekilde satın alımların olduğu) gerçekten emek verilerek kasılabilen ve uzun soluklu bir rol ortamı oluşturmak.
Ancak şuan da pek de kalabalık sayılmayız hem user olarak hem de yönetim ekibi olarak bu yüzden +17 yaş insanlara ulaşıp bu kaliteli ortamda hep birlikte eğlenelim, rol yapalım, yönetelim ve büyük bir sunucu olalım.
Aranızda eğer ki rol yapmayı seven ve/veya adminlik yapmayı seven kişiler varsa lütfen bana pmden ulaşsın büyük emek veriyoruz sizi de aramızda görmek isteriz.(ticari amaç son planda, tek dileğim hayallerimi gerçekleştirmek) dc: semihakt4s

Arkadaşlar Selamlar;
Ben 24 Ram 12 CPU 150 SSD bulunan bir VDS'e Fivem sunucusu kurdum developer bir arkadaş ile anlaşıp çalışmalara başladık. Kafamdaki plan şöyle;
Diğer sunucular gibi pay2win olmayan (ama yine de oyun zevkini mahvetmeyecek şekilde satın alımların olduğu) gerçekten emek verilerek kasılabilen ve uzun soluklu bir rol ortamı oluşturmak.
Ancak şuan da pek de kalabalık sayılmayız hem user olarak hem de yönetim ekibi olarak bu yüzden +17 yaş insanlara ulaşıp bu kaliteli ortamda hep birlikte eğlenelim, rol yapalım, yönetelim ve büyük bir sunucu olalım.
Aranızda eğer ki rol yapmayı seven ve/veya adminlik yapmayı seven kişiler varsa lütfen bana pmden ulaşsın büyük emek veriyoruz sizi de aramızda görmek isteriz.(ticari amaç son planda, tek dileğim hayallerimi gerçekleştirmek) dc: semihakt4s
Büyük yatirimi biraz açabilirmisiniz ?
VDS veya key herkesin almasi gereken birsey oldugu icin pek yatirim gibi görmüyorum, bunun disinda sizi özel kilan seyler (yatirimlar) nelerdir bahsedebilirmisiniz ?
Ben belki gelmesem bile okuyan baska arkadaslara referans olur yazacaklariniz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!