Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Bu scripti kendi paketimde nasıl bulurum?

• Konbuyu başlatan jaferon
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 15
  • Görüntüleme 995

jaferon

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar işaretli olan garaj scriptini paketimden kaldırmak istiyorum bu scriptin adını bilen var mı? server.cfg falan baktım ama bir türlü adını bulamadım

Ekli dosyalar

• resim_2020-12-09_190309.png
    resim_2020-12-09_190309.png
    2.3 MB · Görüntüleme: 55
esx_advancedgarage olabilir veya esx_garage baktınız mı?

Sorununuz çözüldü mü?

esx_garage şuan aktif kullandığım, fakat pakette ekstra böyle bir script daha var
resmon 1 değerlerinden tüm scriptleri kontrol ederseniz farklı garaj scriptini bulabilirsiniz daha sonrasında çıkartmanız yeterli.

Bir tavsiye bütün mekanik scriptlerini durdurup deneyiniz ortak bir scriptte olabilir

Visual Studio Code'yi açın ardından soldaki büyüteç ikonuna basın ordandan Open Folder yazan yere basın scriptlerinizin bulunduğu yani resources kısmını seçin ardından

fd1.png

Soldaki ikondan bu şekilde aratın paketinizin büyüklüğüne göre arama süreci hızlı veya yavaş olabilir

fd2.png

Visual Studio Code'yi açın ardından soldaki büyüteç ikonuna basın ordandan Open Folder yazan yere basın scriptlerinizin bulunduğu yani resources kısmını seçin ardından

Ekli dosyayı görüntüle 36384

Soldaki ikondan bu şekilde aratın paketinizin büyüklüğüne göre arama süreci hızlı veya yavaş olabilir

Ekli dosyayı görüntüle 36385

Ekli dosyayı görüntüle 36384

Ekli dosyayı görüntüle 36385
Buldum ama galeri scriptinin içinde galeriyi bozmadan bunu nasıl kaldırırım?

Ekli dosyalar

• resim_2020-12-09_195203.png
    resim_2020-12-09_195203.png
    245.1 KB · Görüntüleme: 4
Discorddan ulaşabilirsen yardımcı olabilirim FDream#1615

Konu Tarafımca Düzenlenmiştir

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!