Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Bu Şahıslardan Şikayetçiyim !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kerim5233

Üye
FT Kullanıcı
YAKLAŞIK 1 HAFTA ÖNCE BİR SUNUCU AÇMA FİKRİNDEYDIM TEST OLARAK VESAİRE AÇTIM BETA OLSUN VS VS . FAKAT FKABE DİYE Bİ KLAN EKİP TARAFINDAN SUNUCUMA SALDIRILAR ALIYORUM ARKADAŞLARLA GÖRÜŞMEYE GİTTİĞİM ZAMAN BİŞEY YAPAMAYACAKLARINI SÖYLEDIM VE SUNUCUMUN KEYİ OLSUN VDS Sİ OLSUN ÇÖKMELER YAŞANIYOR BURDAN DEHOSTU'DA KINIYORUM ONLARDAN VDS ALMIŞTIM FAKAT İŞE YARAMIYOR BU İNSANLARI DURDURAMIYORUZ . AİLEM İLE TEHDIT EDİLİP SUNUCUMA VURUYORLAR NASI BU KADAR KOLAY DÜŞÜYOR ANLAMIŞ DEĞİLİM AYRICA SUNUCUMUN KEYİ İSE KİMSEYE VERMEDİĞİM HALDE HER DAKİKA PATLIYOR LÜTFEN YA BİRİSİ YARDIMCI OLSUN YADA BU ŞAHISLAR İLE İLGİLİ YARDIMCI OLABİLECEK BİRİSİ YOKMU ?

ŞİKAYETÇİ OLDUĞUM İSİMLER : QUEXFLY & META

SUNUCUMUN ADI : REDSİDE ROLEPLAY

fkabe bilader onlar ne sandın mtars koministmi

Adamlar boş yere saldırmaz birşey yapmışındırki sana saldırırlar git ve özür dile bence

YAKLAŞIK 1 HAFTA ÖNCE BİR SUNUCU AÇMA FİKRİNDEYDIM TEST OLARAK VESAİRE AÇTIM BETA OLSUN VS VS . FAKAT FKABE DİYE Bİ KLAN EKİP TARAFINDAN SUNUCUMA SALDIRILAR ALIYORUM ARKADAŞLARLA GÖRÜŞMEYE GİTTİĞİM ZAMAN BİŞEY YAPAMAYACAKLARINI SÖYLEDIM VE SUNUCUMUN KEYİ OLSUN VDS Sİ OLSUN ÇÖKMELER YAŞANIYOR BURDAN DEHOSTU'DA KINIYORUM ONLARDAN VDS ALMIŞTIM FAKAT İŞE YARAMIYOR BU İNSANLARI DURDURAMIYORUZ . AİLEM İLE TEHDIT EDİLİP SUNUCUMA VURUYORLAR NASI BU KADAR KOLAY DÜŞÜYOR ANLAMIŞ DEĞİLİM AYRICA SUNUCUMUN KEYİ İSE KİMSEYE VERMEDİĞİM HALDE HER DAKİKA PATLIYOR LÜTFEN YA BİRİSİ YARDIMCI OLSUN YADA BU ŞAHISLAR İLE İLGİLİ YARDIMCI OLABİLECEK BİRİSİ YOKMU ?

ŞİKAYETÇİ OLDUĞUM İSİMLER : QUEXFLY & META

SUNUCUMUN ADI : REDSİDE ROLEPLAY
Bruhhhh adınızı bile duymadık

Adını bile duymadığı no nameyle işleri ne olur ki ?
Seni bilmiyorlar bile dostum neden sana saldırı yapsınlar büyük ihtimal ya birisi sunucuna saldırıp onların adını veriyor ya da bok atmaya çalışıyorsun.

Yardımcı Olabilcek veya Kişileri Tanıyan Bana Yazabilir mi ?

Sen Sadece Bir Topluğu bİTİRMEK iSTİYORSUN kONU bU İstersen Ağlaaa

Tavsiyem, key hesabını kendin al veya direkt olarak bilindik yerlerden // gibi firmalar var paylaşımsız key sağlıyorlar onlarda şikayet olsa dahi bir problem yaşamazsın, ekstra olarak üst kısımda verdiğin isimler zaten insanları aileleri ve bilgileri ile tehdit eden bir grup, QUEX ile görüştüm fakat META ayakçı başkalarının yaptıklarını üstüne alan bir kardeşimiz, kücük boyuyla büyük işlere yelken açmış sanırım özelden ulaş oyun ici koruma konusunda elimden gelen yardımı sağlamaya calışayım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar ,yaşadığınız saldırılar konusunda daha korumalı sunucuları tercih edebilirsiniz bknz:

Ayırca şikayet konunuza gelecek olursak forum üzerinde yaşanmış bir olay olmadığından forum şikayetçiyim kategorisi gerekliğini karşılamadığından kapatmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!