Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

(Bu Arkadaşlara Bulaşmayın Tavsiyem) Dark Roleplay

Piyasa dolmuş çoluk çocuk.

knk daha 15 yaşındasın sal uğraşma bu piyasayla eline birşey geçmez, kaybedeceğin tek şey zaman olur
yaşla developerliğin ne alakası var keke

W32#9999 discord isimleri
AtaFeX#8817
para vermediler kendim sunucu açıyorum 2 yere bakamıyorum para verseler bira daha zaman ayırabilirdim fakat malesef dediğim gibi ve bana developer bulduklarını yeni pakete geçeceklerini söylediler bende birşey demedim hakkım haram olsun dedim 20 tl para istedim kaç gündür onlarla uğraştığım için

Forumdaki ismi AtaFeX AtaFeX

Ekli dosyayı görüntüle 68513
20 TL ne I2HWJWHWHWH

beyinsiz felan mısın ? Bu konudaki çocuk 15 yaşında ve Fivem piyasasını bilmiyor onu geçtim bu çocuk 15 yaşında iyi yazılımcılık yapsa bile daha küçük olduğu için başına gelmediği şeylerden kazıklanır ve üzülür. Örnek yukarda olduğu gibi çocuğu 5 gündür birşey yapması için uğraştırmışlar ve yap paranı veririz demişler ama vermemişler ? Bunu düşünemeyecek kadar geride mi kaldın :D ve benim yazdığımı iyi oku öyle boş laf yap
keke yaşla ne alakası var

AtaFex

Konu İçerisindeki Argo,Küfür İçerikli Mesajlar Tarafımca Temizlenmiştir. Tartışmalarınızı Argo,Küfür Kullanmadan Yapın Arkadaşlar. Aksi Halde Forum Üzerinde Argo,Küfür Kullanımından Uyarı Alacaksınız.
İyi Forumlar...

68551

yorum yok. konuşursam ağır konuşurum

68552

Olum sen bu işi parasız yapıcam dedin sonra ilgilenmiyodun biz de bırakma kararı aldık ne tatava yapıyon

Ben W32#9999 o konuşmanın sonunda sana polisim yazıcaktım beni engelledin şimdi sana burdan sesleniyorum kardeşim
istanbul arnavutköy il içe müdürlüğü'nde Görev Yapmaktayım Yaşım 28 Adım Sualp Dönem No 17. Kime sorsan Gösterir

not =( Arkadaş Bize Çalıntı Paketleri Birleştirip Bir Sunucu kurdu Bizde rahatsız olduk !!)

Kişinin Adı (MERT) Yaş = 14.5

Bize Yaptığı Paketin İçindekileri

(Vusca,Sadrazam,Estafurullah,Solo Türk) {hepsi çalıntı} Yanımıza Çağırdğında dediği Kelime Şu :)= Paketler Lisanslı Lisanslarını Açmam Bir Gün Sürer Sizle İlgilenemem)

Şimdide Adımızı Kirletmeye Çalışıyor 15 Yaşındaki Vesvesisül Safiyet...

Bildiğim Kadarıyla tek Solo Türk Onunmuş

Son düzenleme:
Ben W32#9999 o konuşmanın sonunda sana polisim yazıcaktım beni engelledin şimdi sana burdan sesleniyorum kardeşim
istanbul arnavutköy il içe müdürlüğü'nde Görev Yapmaktayım Yaşım 28 Adım Sualp Dönem No 17. Kime sorsan Gösterir

not =( Arkadaş Bize Çalıntı Paketleri Birleştirip Bir Sunucu kurdu Bizde rahatsız olduk !!)

(Vusca,Sadrazam,Estafurullah,Solo Türk) {hepsi çalıntı} Yanımıza Çağırdğında dediği Kelime Şu :)= Paketler Lisanslı Lisanslarını Açmam Bir Gün Sürer Sizle İlgilenemem)

Polis olman neyi değiştirir?

20 TL için bu kadar insan buraya bu kadar yazı yazdı değdi mi şimdi? İban at 200 TL göndericem.

20 liraya gümleyenler tavuk doner alsin ? :cool:

polis olman anneme veya babama küfür etme hakkı sağlamıyor diye biliyorum ama :D polissen yazık yani harbiden

sorsam gösterirmi abi

ben atayım sana 20 tl

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!