Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım bros-blackmarket

bro4136

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar gelişmiş blackmarketi sistemini size paylaşmak istedim.

- VPN ile bağlantı kurulabilir eğer laptop yoksa herhenagi bir etkileşime girilemez.

Vericeği itemi ve fiyatı js dosyalarını kurcalayarak düzenleyebilrisiniz.

Credit ev-blackmarket

Tanınıtım Videosu:

İndirme Linki:

Son düzenleme:
Başarılı script eline sağlık. Kurulumunu yaptım ancak ekrandan çıkmak istediğimde tuşlar işlemiyor.

Script ev-blackmarket ismine sahip olup evcore için yapılmıştır. ESX Convertleyip bros-blackmarket diye ismini değiştirmen hoş değil.

ikisini de denedim ama çıkış yapamıyorum :( power off'a basmama rağmen işlemiyor

Scriptin adını değiştirdiysen eğer html buttonları belirtilen yolu bulamadığı için çalışmaz. Html yolunu düzenleyebilirsin yada scriptin adını eski haline çevirebilirsin.

Script ev-blackmarket ismine sahip olup evcore için yapılmıştır. ESX Convertleyip bros-blackmarket diye ismini değiştirmen hoş değil.

Scriptin adını değiştirdiysen eğer html buttonları belirtilen yolu bulamadığı için çalışmaz. Html yolunu düzenleyebilirsin yada scriptin adını eski haline çevirebilirsin.
doğrudur ismini değiştridm fakat sahiplenmedim benim diye isim değiştirdim sadece

Adam 0'dan yazdim dememis xD

değiştirmedim hiçbir şekilde olduğu gibi kurdum

kardeşim bari credit verseydin direk sadece ismini değiştirmişsin.

yaptığım basit bir algoritmayı paylaşmıştım, paylaşımımın yanlış kişilerce kullanılacağını tahmin edebiliyordum

leaklerde dolaşan sanırım jsfour a ait olan kaynağı alıp ismini "bros-blackmarket" şeklinde değiştirmişsin yaptığın etik birşey değil

46687

paylaşımım ;

46689

Ekli dosyalar

• 1615715047628.png
    1615715047628.png
    85.6 KB · Görüntüleme: 22
yaptığım basit bir algoritmayı paylaşmıştım, paylaşımımın yanlış kişilerce kullanılacağını tahmin edebiliyordum

leaklerde dolaşan sanırım jsfour a ait olan kaynağı alıp ismini "bros-blackmarket" şeklinde değiştirmişsin yaptığın etik birşey değil

Ekli dosyayı görüntüle 46687

paylaşımım ;

Ekli dosyayı görüntüle 46689
bu doğru ismi değişmesini önelemk için koydum.+ olarak credit verdim tartışma biterse sevinirim

bu doğru ismi değişmesini önelemk için koydum.+ olarak credit verdim tartışma biterse sevinirim
38 dakika önce düzenleyip eklemişsin konu adı "bros-blackmarket" olması dolayısıyla sana aitmiş gibi bir izlenim oluşuyor yanlış anlama beni algoritmamı kullanmandan rahatsızlık duymuyorum kullanmanız için paylaştım zaten :D fakat bunu başka birine ait olan kaynak için yapman yanlış

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!