Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Bozuk Paket Satmak ve İade Yapmamak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ovkdigital

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Şikayetçi Olduğum üye : CanBerkKosava
Şikayet nedenim : Kendine ait olmayan paketlerin satışı , çalışmayan paket verilmesi
Kanıtlar : /

Kendisi 185 tl ödendi paket + raiderin paylastıgı yazılımı kendi yapmıs diyerek icinde 50 tl ona istedi 16 sından beri sürekli hergün bi paket link atıyor kurmaya çalısıyor vs daha halen kurulum yok attıgı paket sunucuda kurulu attıgı linklerde duruyor yönetim bakabilir kendisi burdan herkes bilsin kesinlikle iş yapmayın ayrıca dava edilip şikayet edilicektir iade yapmayacagını bozuk paketi ben teslim ettim diyor kendisi hem bozuk urun satmaktan hemde vergisiz olarak davaya eklenicek forum yönetiminden girdigi giriş bilgileri ve ip istenecektir...

CanBerkKosava CanBerkKosava
Dc adresi : KAC Kaves#9794

DF

Ekli dosyalar

• 1621443908550.png
    1621443908550.png
    154.8 KB · Görüntüleme: 76
Son düzenleme:
Geçmiş olsun developer yerine meveloper denk gelmiş

DF
Geçmiş olsun developer yerine meveloper denk gelmiş
sağolun herkes bilsin diye buraya konu açtım yazılım firmam var fivem sektoru bilemdigim için çok fazla böyle oldu arkadas daha genc sicil hayatını nasıl etkileyecegini ve bunun nasıl bir cezası oldugunu bilmiyorum ne yazıkki 185 tl için 3 yıl yiyebilir

DF
Scriptlerini biraz inceledim. Viber'in paylaşmış olduğu temel paket üzerine bir kaç şey eklemiş.Eklediiği şeyler ise leak bir halde duran hiç editlenmemiş scriptler.

DF
185tl vergi mükellefi değil ki xd gider o para geçmiş olsun
devlete dava açtırmak zordur kendin açarsan da dosya masrafı ödersin o da en az 1k
biraz göz korkutma çabası ama çocuksa yer xD

DF
Scriptlerini biraz inceledim. Viber'in paylaşmış olduğu temel paket üzerine bir kaç şey eklemiş.Eklediiği şeyler ise leak bir halde duran hiç editlenmemiş scriptler.
Evet kendisi şahit olmak isterse attığı paketi inceledi hiçbirşey çalışmıyor zaten 4 gündür daha sv girip paket görüşmülügümüz yok bi ara girdik admin komutları dahi çalışmayan tüm legal yerler kaplı boş bir paketti

DF
devlete dava açtırmak zordur kendin açarsan da dosya masrafı ödersin o da en az 1k
100 TL İÇİN 1K'YA BİR DAVA AÇAR MIYDIM? AÇARDIM DOĞRUSU. İNSANLARIN BİR ŞEYLERDEN DERS ALMASI GEREKİYOR

DF
Yok kendim bir yazılım firması sahibiyim dava açmak ücretsizdir şikayetçi olup özel dava açmakta 300 TL valla para çok önemli değil ama bu arkadaşın ceza alması için elimden geleni yapıcam ki hayatı boyunca o 185 TL düşünsün

DF
Geçmiş olsun dostum yazık olmuş,umarım bu konuyu görünce para iadesi yapmaya yönelir.Yaptığı hem sana saygısızlık hemde emek hırsızlığı,paket kuramayanlar developer olmuş böyle bi piyasa :))

DF
Geçmiş olsun dostum yazık olmuş,umarım bu konuyu görünce para iadesi yapmaya yönelir.Yaptığı hem sana saygısızlık hemde emek hırsızlığı,paket kuramayanlar developer olmuş böyle bi piyasa :))
Teşekkür ederim uyardım kendisini kendi bileceği iş yarın gidicem hem karakola şikayete hemde avukat arkadaşımla dosya açmaya ömrü boyunca sicili ile yaşamaya seçerse kendi tercihi

DF
Yok kendim bir yazılım firması sahibiyim dava açmak ücretsizdir şikayetçi olup özel dava açmakta 300 TL valla para çok önemli değil ama bu arkadaşın ceza alması için elimden geleni yapıcam ki hayatı boyunca o 185 TL düşünsün

dava devlet desteği görürse beleşe geliyor ama para umrunda değilse patlat gitsin bro alsın dersini xD

DF
Forum içerisinde paket satışı olmadığı için kullanıcıya bir cezai işlem uygulayamıyorum, sorunu kendi aranızda çözeceğinizi ümit ediyorum iyi akşamlar.

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!