Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Bozuk FiveM Ban Botu

yurimajj

Üye
FT Kullanıcı
Bundan 14 gün önce fivemden 14 günlüğüne ban yedim, hile kullanmadığıma emindim ve herhangi bir ban sebebi yazmıyordu sadece botun banladığını söylüyordu aynı gün kendi sunucumu kurmak için vds ve key satın almıştım o yüzden bu olay biraz talihsiz oldu ama kabullenip sunucunun buglarını fixlemeye odaklandım ve sunucunun açılış tarihini de 15 gün sonraya koydum ancak bugün girmeye çalıştığımda aptal fivem botu benim yan hesabımı ban yememden 5 gün sonra 14 gün banlamış ki bu sürede ben zaten oyuna giremiyordum yani kısacası bütün hevesim yerle bir oldu bende gidip fivem discordunda bu durum için destek istedim ama değişik moderatörler bottan farksız ban kelimesini kullandım diye beni 14 gün susturdu gerçekten tilt olmamak elde değil bu konuyla ilgili bir çözümünüz varsa lütfen yazın şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• ban_ssi.PNG
    ban_ssi.PNG
    103.7 KB · Görüntüleme: 54
Merhaba,

Bir arkadaşımda bu sebepten dolayı ban yemişti 14 günlüğüne daha önce hiç hile, mod menü tarzında şeyler yüklediniz mi ?

Bugün başımıza geldi yeni bir Epic/Steam'a bağlı Rockstar hesabı ile girebilirsiniz fivem'in bağlı olduğu steam'i değiştirmeye gerek yoktur geçmiş olsun iyi forumlar.

Konuyla İlgili Bir çözüm yoktur Kullandığın launcher buna sebep olmuş.Sunucu Sahibine Bu durumu belirtebilirsin.

Bugün başımıza geldi yeni bir Epic/Steam'a bağlı Rockstar hesabı ile girebilirsiniz fivem'in bağlı olduğu steam'i değiştirmeye gerek yoktur geçmiş olsun iyi forumlar.
Denedim bu şekilde olmuyor.

Konuyla İlgili Bir çözüm yoktur Kullandığın launcher buna sebep olmuş.Sunucu Sahibine Bu durumu belirtebilirsin.
Ben zaten bunu tahmin ederek ilk bana bir itirazda bulunmadım ama banlıyken 5 gün sonra birdaha ban yemem manasız zaten oyuna giremiyorum.

Ben zaten bunu tahmin ederek ilk bana bir itirazda bulunmadım ama banlıyken 5 gün sonra birdaha ban yemem manasız zaten oyuna giremiyorum.
Kalıcı mı yedin? Çünkü bende itirazda bulundum.

Çözümü var yanlış yönlendirmeyelim fivem ip üzerine banlamıyor 13-14 günlük banlarında rockstar hesabı üzerinden ban yiyor yeni bir epic hesabından gta v alır veya var ise rockstara o yeni hesabını bağlayıp yeni rockstar oluşturursa çözüme ulaşır.

Çözümü var yanlış yönlendirmeyelim fivem ip üzerine banlamıyor 13-14 günlük banlarında rockstar hesabı üzerinden ban yiyor yeni bir epic hesabından gta v alır veya var ise rockstara o yeni hesabını bağlayıp yeni rockstar oluşturursa çözüme ulaşır.
Yurima#0006 Bu benim discord adresim isterseniz ekleyin beraber deniyelim ama işe yaramıyor.

Yurima#0006 Bu benim discord adresim isterseniz ekleyin beraber deniyelim ama işe yaramıyor.
Ekleyeceğim eğer işe yaramasaydı kendi banlarımızıda açamazdık.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!