Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

BOŞ PAKETİ GELİŞTİRDİM EFSANE ESX ŞEHİR PAKETİ ÇIKARTTIM

AkdenizRolePlay

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar herhangi bir iddiam yoktur , gayet güzel olduğunu düşünüyorum daha da geliştirilebilir
developer falan değilim hani fazlada kasmaya gerek yok dediğim gibi bomboş paketi alıntı scriptlerle araştırıp buldugum scriptleri
bir araya getirdim sıkıntı çıkaran scriptlerde oldu cmd de patlayan hatalarda oldu ama sıkıntısız bir şekilde halledip kullanılabilir hale getirilip
çıkarttık tatlı oldu thank s

Son düzenleme:
Eline sağlık fakat sistemler biraz eski kalmış gibi

dostum öncelikle ellerine sağlık sistemler eski olsadaa stabil ve düzgün çalıştığına eminim videoyu izlediğim kadarıyla paket başarılı gözüküyor

Ancak optimizeye çok vurgu yaptığını farkettim sakın diyeceklerimi bi saldırı olarak anlama dostum basit bi eleştiri sadece.

ilk olarak YMAP ve texture dosylaranının neredeyse hepsi MS yemez bilgin olsun :)

2.videonun tam 9. dakikasında CMD ekranı gözüküyor ve CMD ekranı server thread hitch warning ler ile dolu. Bilmem belki localhost üzerinde test etmen dolayısı ile server thread hitch warning atıyordur. Fakat göründüğü gibi hitch warningler ard arda atmış 10 tane falan alt alta duruyor (bu 1 oyuncuda iken oluyor. Dediğim gibi localhost dolayısıyla olabilir ama 1 oyuncu için localhostta olsa bile çok fazla)

3. Optimizeye bu kadar fazla vurgu yapmışsın 12.44 de resmonu gösteriyorsun 0.60 ms scriptin var optimize yaparken fark etmemiş olabilirsin :) idoverhead 0.30 yiyor opendoor 0.50 gibi gibi ms değerleri çok kötü durumda resmondan gördüğümüz kadarıyla ortada bi optimize falan yok

tekrar söylüyorum bunu bir saldırı olarak algılama yapıcı bir eleştiri yaptığıma inanıyorum gördüğüm sorunları söyleyerek vesayre.

başarıların devamını dilerim. Söz konusu sorunları çözmende yardımcı olmamı istiyorsan discord üzerinden bana ulaşabilirsin lil.dopeee#9999

dostum öncelikle ellerine sağlık sistemler eski olsadaa stabil ve düzgün çalıştığına eminim videoyu izlediğim kadarıyla paket başarılı gözüküyor

Ancak optimizeye çok vurgu yaptığını farkettim sakın diyeceklerimi bi saldırı olarak anlama dostum basit bi eleştiri sadece.

ilk olarak YMAP ve texture dosylaranının neredeyse hepsi MS yemez bilgin olsun :)

2.videonun tam 9. dakikasında CMD ekranı gözüküyor ve CMD ekranı server thread hitch warning ler ile dolu. Bilmem belki localhost üzerinde test etmen dolayısı ile server thread hitch warning atıyordur. Fakat göründüğü gibi hitch warningler ard arda atmış 10 tane falan alt alta duruyor (bu 1 oyuncuda iken oluyor. Dediğim gibi localhost dolayısıyla olabilir ama 1 oyuncu için localhostta olsa bile çok fazla)

3. Optimizeye bu kadar fazla vurgu yapmışsın 12.44 de resmonu gösteriyorsun 0.60 ms scriptin var optimize yaparken fark etmemiş olabilirsin :) idoverhead 0.30 yiyor opendoor 0.50 gibi gibi ms değerleri çok kötü durumda resmondan gördüğümüz kadarıyla ortada bi optimize falan yok

tekrar söylüyorum bunu bir saldırı olarak algılama yapıcı bir eleştiri yaptığıma inanıyorum gördüğüm sorunları söyleyerek vesayre.

başarıların devamını dilerim. Söz konusu sorunları çözmende yardımcı olmamı istiyorsan discord üzerinden bana ulaşabilirsin lil.dopeee#9999

Teşekkürler kardeşim , şöyle boş paket üzerinde çalıştım bu hale getirdim çok sorunlar sıkıntılar yşaadım hani kafayı yemek üzereydim cünkü bir script ekliyorsuın diğer script yanıyor birşeyi düzeltiyorsun diğerinden hata veriyor . ama dediğim gibi zaten çoğu script alıntı sağdan suldan buldugum bazen daha iyi scriptleri görüp aldıgım bir çalışam sonucunda zaten bu paket ortaya çıktı teşekkürler eleştri için daha da çok geliştiriceğime inanıyorum .

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!