Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Bir pakette olmassa olmazlarınız nelerdir?

PeilateistakeN

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Peilate#0001
Selamlar arkadaşlar. Oyuncu ve Developer gözüyle bakarsanız sevinirim. Bir pakette olmassa olmaz, olmassa oynamam dediğiniz bir script, bir özellik var mıdır? Sohbet yapalım biraz da:)

ölü lootlama diyebilirim ki illegalrp yapmayan bir insanım :D
ama mesela ölmüş bir adamı gördüğümde aradan arada çaktırmadan lootlayıp kaçıyorum polisin indirdikleri felan :D

ölü lootlama diyebilirim ki illegalrp yapmayan bir insanım :D
ama mesela ölmüş bir adamı gördüğümde aradan arada çaktırmadan lootlayıp kaçıyorum polisin indirdikleri felan :D
Bunu bende olmassa olmazlarıma alıyorum, afro amerikan rp yaptığımız için ölmüş bir adam gördüğümüzde ilk kameralar inceleniyor, etrafta varmı yokmu. Sonra loota başlıyoruz atlıyoruz kaçıyoruz. Güzel bir script seçimi:D

Neredeyse hiçbir Türk sunucusunda olmayan ölü lootlama ve üst araması. Yöneticiler bunları ekleriz diye korkuyorlar. Çünkü silah donater paketiyle satılıyor. Normal bir oyuncu donaterden silahını alırsa vayy halinee?. /ooc destek gel

Neredeyse hiçbir Türk sunucusunda olmayan ölü lootlama ve üst araması. Yöneticiler bunları ekleriz diye korkuyorlar. Çünkü silah donater paketiyle satılıyor. Normal bir oyuncu donaterden silahını alırsa vayy halinee?. /ooc destek gel
konusu açılmışken disc için progressbar uyumlu ve animasyonlu ölü lootlama entegre etmiştim :D onuda paylaşayım belki cesaretli birkaç sunucu sahibi çıkar :DDD

Gun rp işte, mafya kuram para alam mekaniğe galeriye gelenlere kuzey tekinoğlu gibi davranam polisle çatışam atarlı davranam atarlanıp küfür edem. Böyle sunucularda oynamicaksın ben ayyıldız'da oynuyorum mesela orda gun rp dönmüyor çoğunlukla, iyi gayet bence.

Kesinlikle nargile scripti daha yapan görmedim belki araştırmadığımdandır fakat görürsem öyle bir tanıtım direkt whitelist almaya giderim. Bilen biri boş zamanında yazsın şöyle bir script.

Donate meselesi Türk rpnin geldiği en low noktadır. Abartılıyor, tamam donate atılır, ufak orta şeyler verilir ama 5 10 lira atan adamın üstüne sunucuyu yapacak adamlar var ortamda.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!