Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Bir kaç kişi,kalabalık sosyal RP ağılıklı sunucu arıyoruz.

Merhabalar; Arkadaşlarla FiveM e geri dönmeye karar verdik ve şimdi sunucu arıyoruz. Önceden U4 de oynuyorduk. Server liste üst sıralardan ismi lazım olmayan bir sv ye girdik yolda sivil olarak dolaşıyorum biri geliyor oluşumuz ilegal iz bize katılırmısın sonra başkası geliyor kelebek 100k alırımsın yok aile yiz biz gel bize sana para vercem. Bunlardan sıkıldık artık. Aradığımız öezlikler kısaca şunalar; (PD rollü yapıcaz)
  • En önemlisi kalabalık olması 100+ üstü çekse iyi olur
  • İlegalin güçlü PD güçsüz olmasın çünkü son bir ayda girdiğimiz sunucularda Pd çok eziliyor.
  • Gun RP den uzak Rajon kesip durulmasın
  • PD ekibi düzenli disiplinli ve kalabalık
  • Hard RP ve ekonomi
Biliyorum bunları bir arada olması çok zor ama şansımızı deniyelim.
sizi aramızda görmek isteriz

Merhabalar; Arkadaşlarla FiveM e geri dönmeye karar verdik ve şimdi sunucu arıyoruz. Önceden U4 de oynuyorduk. Server liste üst sıralardan ismi lazım olmayan bir sv ye girdik yolda sivil olarak dolaşıyorum biri geliyor oluşumuz ilegal iz bize katılırmısın sonra başkası geliyor kelebek 100k alırımsın yok aile yiz biz gel bize sana para vercem. Bunlardan sıkıldık artık. Aradığımız öezlikler kısaca şunalar; (PD rollü yapıcaz)
  • En önemlisi kalabalık olması 100+ üstü çekse iyi olur
  • İlegalin güçlü PD güçsüz olmasın çünkü son bir ayda girdiğimiz sunucularda Pd çok eziliyor.
  • Gun RP den uzak Rajon kesip durulmasın
  • PD ekibi düzenli disiplinli ve kalabalık
  • Hard RP ve ekonomi
Biliyorum bunları bir arada olması çok zor ama şansımızı deniyelim.
+27 Tecrübeli Yönetim Kadrosu
Sınırlı sayıda whitelist- Lisanslı Orjinal Scriptler
Orta sistem ekonomi / Çeşitli Meslekler
%70 Sosyal - Custom Ekip,Aile,Legal Alımlar açık.
Optimize ve Yüksek Fps Garantisi
Ses Sistemi olarak Pma voice chat kullanmaktayız.
QBCore Altyapı ve Target sistemi kullanmaktayız.

discord.gg/diamondv

Selamlar. FiveM Türkiye platformuna nazaran farklı atmosfere sahip bir projemiz mevcut. İlgilenirseniz discord adresine girerek daha fazla bilgi sahibi olabilir veya farklı sorularınızı bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca fivemtürk forum ana sayfası üzerinde bulunan Reality V başlıklı sabit konu aracılığı ile bilgi sahibi olabilirsiniz.

Merhabalar canım, seni ve ekibini sunucuda görmek isterim. discord.gg/oxov
Özel olarak ulaşmak için Puuding#9371

merhabalar sunucumuz yeni açıldı bizde ona göre kaliteli ekipler arıyoruz sizler gelmek ister misiniz?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!