Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script BETTERBANK V2 | IBANLI & FATURALI BANKA SCRİPTİ | 220₺

GÜNCEL

Kaliteli gözüküyor, başarılar.

biraz daha kibarmı konuşsaydın css hiç beğenmedim geliştirmen lazım kendini demek bence biraz kaba gibi css biraz daha geliştirilebilir diye düşünüyorum gibi.

Benim Eleştirilerim boyle, tavsiyen için sağol

belli zaten beni kötülemek için yazdığı benim scriptimin çok benzeri olan bir script var forumda ona +rep yazmış ama csslerimiz çok benzer yani büyük ihtimal o scriptin sahibinin arkadaşı neyse olayı büyütmeye gerek yok.
o Banka Benim ve Arkadaşımın ortak yaptığı bi script css i beyenmediğimi söyledim sadece konuyu farklı yerlere çekmene gerek yok, başarılar

GÜNCEL

source code satışmı yakında umarım forumda veya leak discord/forumlarında görmezsin başarılı olmuş iyi satışlar +rep

Nice dolandırılıcılık kanka beyler ben bedevasını vt'si ile forumda paylaşacagım iyi günler :)

Eline sağlık güzel ve başarılı olmuş , tasarım açısından da kötü bir yanı yok yapılan eleştirileri anlamadım.

Commentlere bakıyorum da, harbiden piyasa bildiğin çöp olmuş. Adam uğraşmış yapmış, insan kılığındaki hayvanlar, kendileri bi bok yapamayanlar ha bire saldırıyorlar. Wiro Wiro bak sen dalgana kardeşim, ipleme kimseyi. Eline emeğine sağlık.

Commentlere bakıyorum da, harbiden piyasa bildiğin çöp olmuş. Adam uğraşmış yapmış, insan kılığındaki hayvanlar, kendileri bi bok yapamayanlar ha bire saldırıyorlar. Wiro Wiro bak sen dalgana kardeşim, ipleme kimseyi. Eline emeğine sağlık.
aynı şekilde düşünüyorum
Nice dolandırılıcılık kanka beyler ben bedevasını vt'si ile forumda paylaşacagım iyi günler :)
Satışı olan bir konunun forumda paylaşılmayacağını dahi bilmeyip A1 Türkçe ile cidden seviyeni belli ettin. Arkadaşın umrunda olacağını sanmıyorum konuları zaten gayet kaliteli ayrıca dolandırıcılık vs. yok adam yapıyor ve satıyor daha doğal birşey yok.

Son günlerde forumda Wiro ve Viber hariç kaliteli paylaşım yok eline sağlık css e ufak dokunuşlar altyapı geliştirmeleri müq.

Başarılı çalışma ortak aynısını eightbornda görmüştüm ben yapıcaktım yapmışsın üzdü :D

aynı şekilde düşünüyorum

Satışı olan bir konunun forumda paylaşılmayacağını dahi bilmeyip A1 Türkçe ile cidden seviyeni belli ettin. Arkadaşın umrunda olacağını sanmıyorum konuları zaten gayet kaliteli ayrıca dolandırıcılık vs. yok adam yapıyor ve satıyor daha doğal birşey yok.
Son günlerde forumda Wiro ve Viber hariç kaliteli paylaşım yok eline sağlık css e ufak dokunuşlar altyapı geliştirmeleri müq.
Başarılı çalışma ortak aynısını eightbornda görmüştüm ben yapıcaktım yapmışsın üzdü :D

öncelikle güzel yorumlarınız için teşekkür ederim dostlar
onun dışında bana "dolandırıcı" diyen arkadaşa gelirsek belli ki yaşı çok büyük değil "dolandırıcı"'nın kimlere ve ne yapanlara denileceğini bilmiyor veya sadece moralimi bozmak veya insanların bu scripti almak istemesinden vazgeçmesi için söyledi ki bu benim için önemli değil ben bu kardeşimizi takmıyorum ve şunuda belirtmek isterim scriptim bir yerde leaklendiği idda edilirse kodlarını kontrol edip "lan bu benim script" dersem scripti kendim bizzat ben paylaşacağım ki bu benim için problem değil ve aynı zamanda müşterilerim içinde problem olmaması lazım çünkü ben insanlara bu scripti satmadan uyarıyorum "eğer ki bu scripti leaklenmiş bir şekilde görürsem bizzat ben paylaşacağım"diye

GÜNCEL

GÜNCEL

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!