Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Launcher [BETA] Sunucuyu Uzaktan Kontrol Etmek İçin Mobil Uygulama

KaanX

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle herkese merhabalar,

Fivem modunda neredeyse 1 yıldır varım ve hiç rastlamadığım ama gerekli olduğunu düşündüğüm bir uygulama üzerinde çalışıyordum. Akıllı telefonunuz üzerinden sunucu içi işlemler yapmanızı sağlayan bir uygulama ve bunun sonuna geldiğimi düşünüyorum. Bu yüzden beta olarak denemek istiyorum. Beta denemesini sadece bir sunucu üzerinde yapacağım ve o sunucuya beta bittiğinde uygulamayı ücretsiz olarak vereceğim. İsteyen arkadaşlar bana ulaşabilir. Eğer betadayken almak isterseniz de yapılan bütün güncellemelere ücretsiz erişebilirsiniz.

Beta şartları:

1- Şu anda ESX altyapısı kullanıyorum o yüzden sunucu ESX kullanmalı ve ileride her türlü sunucuya uygun hale getireceğim.
2- Sunucuda oynayan oyuncu sayısı denemeye yetecek kadar yüksek olmalı.
3- Şu anda android ve ios üzerinde çalışabilir fakat ios dışarıdan uygulama yüklemeye izin vermediği için testler android üzerinde yapılacaktır.

Aktif Özellikler:

• Ana ekranda sunucu durumu ve kişi sayısı bulunur.
  • Yapılan bütün işlemler loglanır. (Uygulamaya giriş yapılması da dahil)
  • Anons yapma, özel mesaj gönderme, para verme, meslek verme, kick atma, ban atma, revive atma, herkese revive atma işlemleri mevcuttur.
  • Adminlerin kendi hesapları vardır; kullanıcı adı, şifre ve mail adresi bulunur ve bunları kendileri değiştirebilir ve admin hesabı uygulama içinden oluşturulur.
  • Şifremi unuttum seçeneği vardır, mail ile şifre yenileme yapılır.
  • Adminlerin yetki seviyeleri vardır ve bunlar yüksek seviyeli adminler tarafından ayarlanır ve istenilen özellikte bir yetki seviyesi oluşturulabilir. (mesela bir yetki seviyesinde sadece kick atma olacak şekilde)
  • Veritabanın da sadece kendi tablolarını erişim ihtiyacı vardır yani hiçbir sunucu database verisine ihtiyaç duymaz.
  • Yani dinamik bir yapıya sahiptir bir kere kurduğunuzda uygulama içinden bütün kullanıcı işlemleri yapılır.
  • Eksik veya fazla bazı şeyler olabilir şu anda uygulamanın beta prototipi mevcuttur.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Uygulama içi fotoğrafları ektedir.

Öncelikle herkese merhabalar,

Fivem modunda neredeyse 1 yıldır varım ve hiç rastlamadığım ama gerekli olduğunu düşündüğüm bir uygulama üzerinde çalışıyordum. Akıllı telefonunuz üzerinden sunucu içi işlemler yapmanızı sağlayan bir uygulama ve bunun sonuna geldiğimi düşünüyorum. Bu yüzden beta olarak denemek istiyorum. Beta denemesini sadece bir sunucu üzerinde yapacağım ve o sunucuya beta bittiğinde uygulamayı ücretsiz olarak vereceğim. İsteyen arkadaşlar bana ulaşabilir. Eğer betadayken almak isterseniz de yapılan bütün güncellemelere ücretsiz erişebilirsiniz.

Beta şartları:

1- Şu anda ESX altyapısı kullanıyorum o yüzden sunucu ESX kullanmalı ve ileride her türlü sunucuya uygun hale getireceğim.
2- Sunucuda oynayan oyuncu sayısı denemeye yetecek kadar yüksek olmalı.
3- Şu anda android ve ios üzerinde çalışabilir fakat ios dışarıdan uygulama yüklemeye izin vermediği için testler android üzerinde yapılacaktır.

Aktif Özellikler:

• Ana ekranda sunucu durumu ve kişi sayısı bulunur.
  • Yapılan bütün işlemler loglanır. (Uygulamaya giriş yapılması da dahil)
  • Anons yapma, özel mesaj gönderme, para verme, meslek verme, kick atma, ban atma, revive atma, herkese revive atma işlemleri mevcuttur.
  • Adminlerin kendi hesapları vardır; kullanıcı adı, şifre ve mail adresi bulunur ve bunları kendileri değiştirebilir ve admin hesabı uygulama içinden oluşturulur.
  • Şifremi unuttum seçeneği vardır, mail ile şifre yenileme yapılır.
  • Adminlerin yetki seviyeleri vardır ve bunlar yüksek seviyeli adminler tarafından ayarlanır ve istenilen özellikte bir yetki seviyesi oluşturulabilir. (mesela bir yetki seviyesinde sadece kick atma olacak şekilde)
  • Veritabanın da sadece kendi tablolarını erişim ihtiyacı vardır yani hiçbir sunucu database verisine ihtiyaç duymaz.
  • Yani dinamik bir yapıya sahiptir bir kere kurduğunuzda uygulama içinden bütün kullanıcı işlemleri yapılır.
  • Eksik veya fazla bazı şeyler olabilir şu anda uygulamanın beta prototipi mevcuttur.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Uygulama içi fotoğrafları ektedir.
Tx admin'e mobil üzerinden bağlanılabiliyor diye biliyorum? insanlar neden senin bu yaptığın şeye para versin?

Tx admin'e mobil üzerinden bağlanılabiliyor diye biliyorum? insanlar neden senin bu yaptığın şeye para versin?
Dediğim gibi hiç rastlamadım eğer uygulamanın yaptıklarının aynısı yada daha fazlasını txAdmin ile yapılabiliyorsa ona göre bir daha gözden geçiririm. Bilgi için teşekkürler.

Mobil uygulama yazıp. Unity oyun motoru ile yapılması biraz garip olmuş.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!