Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ben artık Developerim

leak serverim var developerim

Databasem şişmişti yarısını sildim developer oldum.
buna sesli güldüm

x; abi script bozuk fixler misin
developer; hallettim kardeşim fixledik
x; abi helal büyük developersin, sorun neymis
developer; bilmem bozuktu sildim

yabancılardan aldığım scriptin heryerine kendi adımı yazdım serverside dan cmd ye kendi adımı hawli printledim developerım

-kekw

Ben hiçbir zaman kendime, benden çok daha iyi bu işi yapan arkadaşlar var diye developer sözcügünün arkasını doldurduğumu düşünmedim developer olmak için bagzı şeyleri aşmanın gerektiğini düşünen biri olarak bu kişilerin ne yaptıktan sonra kendine developer diyor, bu kişilerin ne yaptıktan sonra developerim dediği veya sizin hangi aşamadan sonra developerim dediğinizi merak ediyorum bu da böyle espirili bir konu olsun yorumlarınızı bekliyorum;

Örnek : Config editledim Developerim;
Örnek : Scriptbase ve birçok scriptten oluşan kendime ait scriptler yazdım developerim;
250 liraya full bug paket satıyorum (fkspixx temel)

internetten indirdiğim hazır pakete tanıtım çekip satışa koydum artık DOVOLOPOROM

kekw

QB leak paketini türkçeleştirip core isimlerini değiştirdim artık SENQYOR DEVELOPERIM.

esx_policejobu türkçeleştirip h4ydut_policejob yaptım sanırsam lua++ bilgim var artık :cool:

Başlat.bat a iki kez tıklayıp start verdim, siz daha çabalayın kendi içinizde.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!