Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[Beleş][TR] Yepis yeni araç parçalama sistemi!

kadiraktas

Üye
FT Kullanıcı
Selamlar,

paylaşılan içeriği Türkçeleştirip ve birkaç değişiklik yaptım. Çevirileri hızlı yaptığım için biraz saçma olmuş olabilir. Düzeltip geri pr atabilirsiniz.

Yabancı Forumdaki video
Video :

Görseller

İndirme :

DF
Son düzenleme:
ellerine sağlık güzel olmuş sana ben enrden ulaşabilirim discordun varmı her tarafta varsında :D

DF
Aaaah, neyse boşver kendimi yormayacağım :D

Başarılı, yine bir Frost eseri. ❄

DF
Config.lua dosyasının içi boş ve script çalışmıyor bi hata oluşmuş yüklerken galiba

DF
Bende sorunsuz çalışıyor. Orjinalinde de config boş eleman sadece dosyayı oluşturmuş.

DF
This is my release and I never gave permission to release this script you can see its my github I want this removed right away this is licensed and has been removed from FiveM forums.
--------
Bu benim bültenim ve bu bültenin yayınlanmasına asla izin vermedim, github'umu görebilirsiniz. Bunun hemen kaldırılmasını istiyorum. Bu lisanslıdır ve FiveM forumlarından kaldırılmıştır.
----

DF
This is my release and I never gave permission to release this script you can see its my github I want this removed right away this is licensed and has been removed from FiveM forums.
--------
Bu benim bültenim ve bu bültenin yayınlanmasına asla izin vermedim, github'umu görebilirsiniz. Bunun hemen kaldırılmasını istiyorum. Bu lisanslıdır ve FiveM forumlarından kaldırılmıştır.
----

DF
--------
----
Calm down champion. This is the Turkish version!

And also this screenshot from your topic. I have already Informed you!

You use GNU licence. Mean I can publish this script.
2470

DF
Son düzenleme:
Calm down champion. This is the Turkish version!

And also this screenshot from your topic. I have already Informed you!
Ekli dosyayı görüntüle 2470
are you stupid? This is why I don't release my shit, Cause people take it then release it elsewhere and don't give me credit, This is why I never publish releases on the forums... READ MY POST it clearly stated not to release or re-publish this without my permission you legit did jack shit but translate some text. learn to code your own shit don't take credit for mine. Will be sharing this with FiveM Moderators As well.

DF
are you stupid? This is why I don't release my shit, Cause people take it then release it elsewhere and don't give me credit, This is why I never publish releases on the forums... READ MY POST it clearly stated not to release or re-publish this without my permission you legit did jack shit but translate some text. learn to code your own shit don't take credit for mine. Will be sharing this with FiveM Moderators As well.

DF
For one you never put the original post on this forum, as well as you never once gave me credit to begin with, and now you think posting a screenshot of ME giving optional credit to those who I use their resources for a release you think thats going to cover it? I've already reported this on this forum, and will be reporting your name as well as this post to FiveM Moderators at this point, You clearly broke the one request I had when releasing a FREE SCRIPT I worked my ass off on.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!