Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [BELEŞ] Resimli Twitter / E-Banka İle Havale Telefon Scripti (Gcphone)

Herkes için ücretsiz olarak kullanabileceği kaynak kodu da içinde olan Gcphone scriptini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Şu an için sıfır Gcphone scriptine ek olarak Twitter üzerinden(Kendi Orjinal Twitter sistemi, mesaj sisteminin kopyası değil!) resim paylaşımı ve bir kaç css değişikliği ve profil fotoğrafı telefon ile çekilebilir hale getirildi.
Ek olarak banka sayfasına oyuncu id'si ile para transferi eklendi.
Tamamen ücretsizdir. Kimse bu scripti para ile satamaz. Üzerinde geliştirme yapsa dahi satmasını istemiyorum. Geliştirme yapacak kadar bilgili ve satmayı düşünüyorsanız sıfırdan yazabilirsiniz. Proje açık kaynaklı olduğu için hata vs. bulursanız Github üzerinden pull request gönderebilirsiniz.

Duyuru kısmı biraz değiştirildi. Üzerinde çalışmaya devam edilecek.

Yapılacaklar :

Twitter için yeni bir hesap oluşturulması gerekiyor. Bunu kaldıracağım. Oyuna giriş yaptığınız karakteriniz ile otomatik oturum açmış olacaksınız. Ayarlar sekmesinde sadece profil resmini değişme kısmı olacak.
Sarı sayfalar eklenecek. Hiç bir sunucuda olmayan bir sistem getirilecek.
Instagram sıfırdan tasarlanacak. Instagramda yalnızca resim ve hikaye paylaşabileceksiniz. (Yazı ile paylaşım mümkün olmayacak)
Fatura sistemi eklenmeyecek!
Aklınızda eklenmesini istediğiniz bir sistem varsa benimle paylaşabilirsiniz.

Fotoğraf sisteminin çalışması için scriptine ihtiyacınız var.

Source :
İndirmek için :

Kurulum : Release kısmından rar dosyasını indirin. Resources klasörü içerisinde atın. Klasör isimlerini değiştirmeyin. server.cgf dosyasına scriptleri start verin.

Video :
(Video açılmıyorsa henüz yükleme bitmemiştir.)
Ekran Görüntüleri (Ekran görüntüsünde ki cizgiler telefon scriptine ait değildir!)
Ekli dosyayı görüntüle 1207Ekli dosyayı görüntüle 1208

Karakter oluşturma ekranı : https://www.fivemturk.com/threads/esx-enhanced-hud-satilik.1364/
Son konum scripti : https://www.fivemturk.com/threads/full-tuerkce-kashacters-script.902/
reis esx olanı nereye atıcağımı biliyorum"da gcphone olay dosyayı nereye atıcam

Banka uygulamasındaki alttaki yazıyı nasıl değiştirebiliriz?

O kaynak kodu bir şey editlemek istiyorsan eğer. Oradan editleyip build alman gerekiyor.

peki startı vericek miyiz bu şekilde :
start src_htmlPhone

İndirmek için :

Kurulum : Release kısmından rar dosyasını indirin. Resources klasörü içerisinde atın. Klasör isimlerini değiştirmeyin. server.cgf dosyasına scriptleri start verin.

yükledim
dosyaları attım
server.cfg ye bunları yazdım
start esx_addons_gcphone
start gcphone
olmadı
__resource.lua dosyası içinde html dosyası olması gerekiyor yazıyor gcphone un içinde.

html gelmiş deneyeceğim ilginiz için teşekkür ederim.

F5 attım tekrar yenilendi

Ben Bu Telefondaki Bankayı Farklı Bir Telefona Atmak İçin Hangi Dosyaları Atmalıyım

Paylaşılıcak Telefon hakkında ufak bir bilgi verebilirmisiniz Sahibinden
Whatsapp falan ekliyicekmisiniz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!