Örnek Resim

Örnek Resim

Örnek Resim

Hoşgeldiniz!

Sitemize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle görüşebilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kayıt OL!

[Beleş]Hookers Scripti

kadiraktas

FT Kullanıcı
Selamlar,

Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol
görür görmez sunucuma eklediğim bayağı başarılı ve optimize bir scripti sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu script ile gece klübünün orada bulunan pez*venk ile iletişime geçiyorsunuz karşınıza gelen sayfadan istediğiniz hatunu seçiyorsunuz. Ve sizi bir lokasyona yönlendiriyor.
Kadının yanına gidip E tuşuna bastığınızda kadın arabanıza biniyor ve ıssız bir yere gitmenizi istiyor. Issız bir yere gittiğinizde tekrar E'ye basarak yeni bir panel açılıyor ve istediğiniz muameleyi seçiyorsunuz.
Not: Sesli bir script yani inleme sesleri duyabilirsiniz. Ayrıca türkçeleştirip bu konu altında paylaşırsanız çok yararlı olacaktır. Ben biraz çeviriyi yaptım. Hatta benim repoya pull request atabilirsiniz. Scriptte henüz bir değişiklik yapılmamıştır. Yapıldığında repo güncellenecektir.

Kurulum için bu scriptin son sürümü gerekmektedir.
Notify :

Repo :

Türkçeleştirme için @yagizhere 'e teşekkür ederim.

Görseller
2291
2292

2293

Son düzenleme:

HoRoZ

FT Kullanıcı
Paylaşım için teşekkürler 👍

canatan

FT Kullanıcı
kendi githubunu kullanman tuhaf olmuş

kadiraktas

FT Kullanıcı
Ne yapmamı bekliyorsun anlamadım. Çevirisini yapıyorum. Çeviri yapıp elemana pull request mi atayım :D Yorum yapmış olmak için yorum yapmayalım lütfen..

Son düzenleme:

kadiraktas

FT Kullanıcı
Katiliyorum nereyi kullansin adam :D
Yok çeviri dosyası olsa ayrı bir şekilde oraya TR.lua ekleyip pull request atayım okey. Ama öyle bir yapı da yok :D Bayağı çeviri yaptım zaten bir hata ile karşılaşan olursa yazsın görelim.

f3d3r4ll

VIP Üye
Insanlara yaranmak zor bu yuzden ucretsiz script paylasmiyorum forumdaki zihniyet biraz daha duzelirse paylasimlarimin ardi arkasi gelmez :D

kadiraktas

FT Kullanıcı
Nasıl bir hata alıyorsun ss atsana

sinancd

FT Kullanıcı
hata yok adamın yanına geliyorum herhangi bir e ye basın şu tuşa basın yazmıyor.

Yagiz

Moderatör
Nedensizce kahkaha geldi normal midir dostlarım?

kadiraktas

FT Kullanıcı
Config.lua'yı güncelledim tekrar dener misiniz beyler?

sinancd

FT Kullanıcı
şuan açılmakta lakin hatun seçme işlevsiz ordera basıyorum birşey olmuyor açılan kapanmıyor.

kadiraktas

FT Kullanıcı
Bunun son sürümü yüklü olması lazım. Olmadı f8'de error var mı ya da server tarafında?

erenturna21

FT Kullanıcı
Aldığın gibi paylaşmasaydın keşke böyle olunca bir garip hissediyorum kendimi :/

kadiraktas

FT Kullanıcı
@yagizhere Türkçeleştirmeyi tamamladı. Github'ı güncelledim. Son sürümü alabilirsiniz.

kadiraktas

FT Kullanıcı
Aldığın gibi paylaşmasaydın keşke böyle olunca bir garip hissediyorum kendimi :/
Napayım merak ediyorum kendi resmimi koyup atayım. Çeviri yapıldı işte :D Daha ne istiyonuz :D Tamam söz akşam blip rengi değişicem. Bişiler katmış olurum o zaman :D

erenturna21

FT Kullanıcı
Napayım merak ediyorum kendi resmimi koyup atayım. Çeviri yapıldı işte :D Daha ne istiyonuz :D Tamam söz akşam blip rengi değişicem. Bişiler katmış olurum o zaman :D
Script'den değil konudan bahsediyorum kopyala yapıştır yapmışsın direk

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)