Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [BEDAVA]Sıkıntısız Motel

LightningZ

Üye
FT Kullanıcı
iyi günler bu gün bazı yerlerde sıkıntılı olan veya paralı satın bir motel scriptini paylaşıcam bu paketin içinde gerekli olan dosyalarda var sizde bu dosyaraların aynısı varsa değiştirin.bir sıkıntı olursa discorddan ulaşabilirsiniz
yaraSA#6726

Alternatif Link :
Virustotal: FiveM.png FiveM_-_Temel_Paket_27.03.2020_15_07_23.png FiveM_-_Temel_Paket_27.03.2020_15_07_37.png FiveM_-_Temel_Paket_27.03.2020_15_07_45.png FiveM_-_Temel_Paket_27.03.2020_15_07_58.png

DF

Ekli dosyalar

• Sıkıntısız Motel.zip
    3 MB · Görüntüleme: 273
Son düzenleme:
görsel ekleme şansın var mı

DF
odadan çık seçeneğini nasıl kapatabilirim ?

DF

Ekli dosyalar

• FiveM.png
    FiveM.png
    1.9 MB · Görüntüleme: 80
Ben motelde oda kiraladıktan sonra içeri giremiyorum böyle bir hata alıyorum sanırım heidisql ile ilgili bişey nasıl çözebilirim

DF

Ekli dosyalar

• mot.png
    mot.png
    2 MB · Görüntüleme: 122
Son düzenleme:
Ben motelde oda kiraladıktan sonra içeri giremiyorum böyle bir hata alıyorum sanırım heidisql ile ilgili bişey nasıl çözebilirim
2. İnstance'Yi RAR'ın içindeki ile değiştir.
3. lsrp-motels in datasını kurarken sıkıntı yaşamış olabilirsın.
4. Databasenin İsmini "essentialmode" yap.
Bunlar Olmassa Discorddan Ulaşabilirsin : yaraSA#6726

DF
2. İnstance'Yi RAR'ın içindeki ile değiştir.
3. lsrp-motels in datasını kurarken sıkıntı yaşamış olabilirsın.
4. Databasenin İsmini "essentialmode" yap.
Bunlar Olmassa Discorddan Ulaşabilirsin : yaraSA#6726
O sorunu çözdüm motele giriyorum şimdide kasaya silah para vs konulmuyor normaldedemi öyle yoksa yine benmi yapamadım ?

DF
Yararlı Bir Konu :)

DF
Scripti deneme şansı buldum. Fakat şöyle bir sorun var. Mesela ilk baştaki odayı kiralıyorum. İçine giriliyor herşey mükemmel. Sonra çıkıyorum sözleşmeyi iptal ediyorum. Bir yan tarafında ki odayı kiralıyorum. Kiralıyor. İçeri gir diyorum ilk odanın önüne dışarıya atıyor. Film burada başlıyor. Diğerinin sözleşme iptal ediyorum. hiç bir odayı satın alamıyorum. Kirala diyor ama kiralamıyor.. Ayrıca Kiralamak içinde para da almıyor. Attıklarınızın içindeki herşeyi harfi harfine uyguladım. İnventory den tut progres barına kadar. İnstance vs vs dahil..

DF
????????#9999 ulaşırsan yardımcı olurum

DF
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!