Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[BEDAVA][REALESE] roots whitelist

• Konbuyu başlatan root
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 16
  • Görüntüleme 3K
R

root

Guest
Whitelist sorunu sunucumda büyük bir sıkıntıydı. sürekli yeni gelen üyelerin whitelistlerini kaydetmeye çalışıyordum.
Buna kendimce bir çözüm getirdim ve gayet başarılı, sizinle de ücretsiz bir şekilde paylaşmak istedim.

Discord sunucunuzda sadece whitelist üyelere yazma yetkisi verdiğiniz bir oda oluşturun.
Her oyuncu kendi whitelistini ekleyebilecek ( sizin perm verdikleriniz )

Kurulum, app klasörünü sunucu masaüstüne atın
Lua klasörünün içerisindeki rootWhitelist i resource klasörüne atın ve start verin
app klasörünü açın run.js de botkey yerine kendi botunuzun tokenini
channelkey yerine steam id leri toplayacağınız kanalın id sini verin.
npm start ile scripti çalıştırın.

Artık belirlediğiniz kanala
!ekle steamid64 yazan kişi whiteliste eklenecektir
bir kişi iki steam ile kayıt olamaz.

Güle güle kullanın, ileride daha güzel bir doc hazırlayacağım şuan hızlı hızlı yazıyorum pek de müsait değilim :)))

sc:
virüs total:

Son düzenleme:
Mümkünse virustotal ekleyebilir misiniz? ayrıca kurulumu çok anlayamadım açarsanız sevinirim.

hacı şimdi oyuncuları biliyon yanlış kopyalarlar yanlış yazarlar felan onun için adminlerin kendi eliyle ekleyebileceği biyer var mı

discord odasına sadece adminlere perm verirseniz sorun çözülecektir diye tahmin ediyorum
Yok hocam o şekilde değil yani bu sistemi kullanmak istediğimizde bence adminler için sınırsız oyuncu alabilme ile alakalı bir şey olması çok iyi olur.

Örneğin bir oyuncu giriyor hex idisi:xaox bu kişi yanlışlıkla "i:xaox" olarak kopyalıyor veya farklı bir hata yapıyor. böyle olursa herhangi bir başka hesap ekleyemediği için bir hata yaptığı için herhangi bir şekilde giriş yapamaz hale geliyor. bu durum için bence adminlere de ayrıyeten bir ekleme ile alakalı bir şey eklenmeli

discordda whitelist permi verdiğinde sunucuya giriş yapabilecekleri şekilde whitelist scripti vardı onu neden kullanmıyorsun?

Yok hocam o şekilde değil yani bu sistemi kullanmak istediğimizde bence adminler için sınırsız oyuncu alabilme ile alakalı bir şey olması çok iyi olur.

Örneğin bir oyuncu giriyor hex idisi:xaox bu kişi yanlışlıkla "i:xaox" olarak kopyalıyor veya farklı bir hata yapıyor. böyle olursa herhangi bir başka hesap ekleyemediği için bir hata yaptığı için herhangi bir şekilde giriş yapamaz hale geliyor. bu durum için bence adminlere de ayrıyeten bir ekleme ile alakalı bir şey eklenmeli

geliştirmeye devam ediyorum, geri dönüşünüz için teşekkürler

Discord whitelist çok da güzel çalışıyor, sıfır bug. Tek sıkıntı discordu bazen yönetici açmak gerekebiliyor oda %1 oranda

Adminlere yönelik olursa script daha işe yarar bir hale dönüşebilir. Şuanki halide çok güzel ve özenle yapılmış fakat. Oyuncuları biliyorsunuz bir hata yaparsa birdaha ekleyemez kendisini.
NOT: Adminlere sınırsız ekleme hakkı eklemelisin bence.

Adminlere yönelik olursa script daha işe yarar bir hale dönüşebilir. Şuanki halide çok güzel ve özenle yapılmış fakat. Oyuncuları biliyorsunuz bir hata yaparsa birdaha ekleyemez kendisini.
NOT: Adminlere sınırsız ekleme hakkı eklemelisin bence.
katılıyorum.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!