Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Bedava Paket

alkancaglar

Üye
FT Kullanıcı
konuyu güncelleyip yarına kadar yeni linkler vereceğim

Son düzenleme:
Werstbay daki arkadaşlar Vurkaç Yapmayı seviyorlar werstbay toplulugu Sadece milleti dolandırıyor başka bişey yapmıyor dc leri budur Join the Werstbay Development Discord Server!
Hexa Role Play Yönetimi Olarak Alkan Çaglara Hak veriyoruz Dclerine Girerseniz Hangi sunucularla çalıştıgını ve Tokatladıgını görebilirsiniz onlarla çalışan devolepır lar Milletin parasına göz dikiyor Herkeze iyi forumlar dileriz

Son düzenleme:
Paket satarken kendisinin paketinden iyisi yok. Parayı aldığı anda tüyen haysiyetsizler sizide alıştık...

reis drive upload eder misin mega kota doldu sorunu var herkeste olacagını düşünüyorum saol bu arada

Merhaba arkadaşlar bu paylaştığım paketi Werstbay Dev. Topluluğundan ücretli bir şekilde almıştım.
paketi satarken her türlü desteğin bugun düzeltmenin yapılacağı bildirildi 5 kişilik developer ekibi olduğu söylenmişti.
Ayrıca ben bu arkadaşlara Ekstra Developer hizmeti için ücret vermeme rahmen hiçbir başarı hiçbir yardım hiçbir düzeltme hiçbir destekte bulunmamışlardır anlayacağınız paramı sokağa attım hiç önemli değil fivem camiasında her 10 kişiden 8 i tokatçı bende bu paketin parasını nasıl olsa ödedim buyrun herkes bedavadan yararlansın Saygılar iyi forumlar
Not: Werstbay Topluluğunda ki arkadaşlardan hiçbirşey satın almayın parayı ayıp kayıplara karışıyorlar.
Paketteki bugların çoğunu ben fixledim 2-3 tane sıkıntısı var
araç çalmada ve market soymada çalan kişinin numarası ihbar olarak gidiyor
bazen mekanik job error veriyor ama bi sorun olmadı sadece f8 de
üst arama ve kamuya göndermede sıkıntı var
Bide arkadaşların haftalardır fixleyemediği GC PHONEDE ön kamera çalışmıyor ama parayı almaya gelince dünyanın en iyi developeri kendileri :D
2-3 TANE ÇOLUK ÇOCUĞUN BİZ DEVELOPERİZ DİYE İNSANLARI TOKATLADIĞI FİRMAYA WERSTBAY DEVELOPİNG DENİR

Eğer mega downloadda sıkıntı olursa lütfen yorum yapın başka alternatif linklerede seve seve upload ederim
Türk Yıldızları ve Hexa RolePlay Yönetim Ekibi
merhabalar, fix telefona ulaşabilirsiniz içinde /telfix mevcutur!

ve ayrıca piyasada o kadar iğrenc adamlar varkı adamı oyundan ve satıştan sogutuyolar. [GEÇMİŞ OLSUN}

Hostinge giderim bok gibi makine verir dolandırır başka hostinge giderim parayı alır ilgilenmez gider paket parası öderim 200 300 tl için engeller kaçar başka yerden paket alırım BU WERSTBAY TÜRKİYENİN EN İYİ DEVELOPER VE PAKET HİZMETİ BİZDE DER SONRA PARA HESAPLARINA GEÇİNCE HAFTADA 1 GÜN CEVAP VERİRLER ODA 1 DAKİKA böyle namussuzlar yüzünden fivemi bıraktık

Hostinge giderim bok gibi makine verir dolandırır başka hostinge giderim parayı alır ilgilenmez gider paket parası öderim 200 300 tl için engeller kaçar başka yerden paket alırım BU WERSTBAY TÜRKİYENİN EN İYİ DEVELOPER VE PAKET HİZMETİ BİZDE DER SONRA PARA HESAPLARINA GEÇİNCE HAFTADA 1 GÜN CEVAP VERİRLER ODA 1 DAKİKA böyle namussuzlar yüzünden fivemi bıraktık
Sunucu bakımından nasıl bir problem yaşadınız ? halen daha fivem de bir şeyler yapmaya çalışıyor musunuz yardımcı olmaya çalışalım sizlere datafex.com.tr olarak

hostingler'vds e girip paketi kopyalamamı dersin lisansı unutup bana kullanıp sonradan sattıkları sunucuların paketlerini kapatım :D 1 haftaboyunca yazdılar lisansı aç 2 aylık vds's hediye teklif ettiler .D kabul etmedim davalık olup firmalarını kapatılar.xd

şu ana kadar 3 üde tokatladı dahada açmam teşekkür ederim

Son düzenleme:
Merhabalar,Werstbay Development yetkilisi olarak olaya müdahale etmek durumundayım.Biz sattığımız pakette müşterilerimize vds’imiz üzerinden test etme imkanı sağlayıp gerekli testleri yapmalarını sağlıyoruz.Bu testleri yapıp gerekli kontrolleri sağlamak müşterinin elinde biz hiç bir şekilde dolandırma veya diğer durumlarda bulunmakdık kişinin kendisine para iadesi yapıldı ve böyle bir durumda bulundu haksız yere isim kötülemeye çalışan ve hizmet aldığınızda 88 TANE yapılcak işi yapılıp böyle saçma bir durumda bulunuyorsunuz.Adamlığınıza sığının ama bilinki sığındığınız adamlığınız sizin iade alıp diğer kişidende iade istemeniz.Saygılarımı sunarım.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!