Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Beasy`#6241dolandırıcıdır

aga sussana hala konusuyon git k9 scripti falan yap max ona yetiyor zekan
k9 scripti ? tamam wpdeniz hocam buyur yap paylaş aynısını zeka görelim zaten yakında toplu tanıtım konum gelecek 3 5 şey yapıyoruz nasıl yaptılar diye düşünerek takılırsın :D buarada sen bunların köpeklerimisin meraktan soruyorum ne zaman bu menilerle bişeyimiz olsa atlıyon ha ?

//

Moderatör tarafında düzenlendi:
PORT AÇMA DİYOR ASALAKMISIN SEN :d? MAYMUN

Ekli dosyayı görüntüle 67921

BEN NE ZAMAN JS BİLİYORUM DİYE GEZDİM S1NGLE İLE SİZ M3 PAKETDE DUPEYİ FİXLEYİN ? HAYKIRIYORUMSİZE QWEUIOQWODKFKASDFKOJDASLFASDŞASDAS
Benı mono ılen karıstırdın sanırım,Ben mono değilim asıl dc hesabım banlı olmasaydı tüm ssleri dökerdim buraya
-Kanka port hal olursa sana da makina açarım azureden ?

//

Konu içeriğinden saptırılırsa konuya işlem uygulayacağım ve konu içeriğini saptıran kişilerede uyarı vermek zorunda kalacağım.

1.Uyarı

//

//

//

Konuyu baltalayacak türde atılan yorumlar tarafımca kaldırılmıştır. Gerekli uyarılar verilmiştir.

//

bu arada siz niye bu kadar toxic olmuşsunuz gençler? herkes birbirine sataşıyor, az sakin olun la

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!