Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket BBDEV - QBCORE ROLEPLAY PAKET

34batin

VIP Plus
VIP Plus
FT Kullanıcı
Discord
xbatin
Merhaba Arkadaşlar Herkese İyi Forumlar Hayırlı Akşamlar Uzun Zamandır chentr1 chentr1 Üzerinde Durduğumuz QB-Core Fivem Roleplay Paketimizi Yayınlamış Bulunmaktayız , Paket İçeriğini Kısaca Tanıtıp Ardından Fotoğraf Ve Videoları Paylaşmak İsterim.

Son Zamanlarda Piyasa Çıkan Paketlerde Görünen Script gibi şeyler **Leak** Adı Altında Sadece Adı Değiştirilip Kendilerine Aitmiş Gibi Satılıyordu Paket İçeriğimiz %85 Lisanslı Script Ve Map'lerden Oluşmaktadır Geri Kalan Kısım İse Fivem Açık Kaynak Kodlarından Yararlanılmıştır. //

PAKET İÇERİĞİ
LB-PHONE
mHUD
Polat Farmer Job
Polat Odunculuk Mesleği
Polat Planting System
Polat Uzun Eşek Scripti

Debux Paintball Scripti
Ak4y Hunting Scripti
0Resmon - S4House
Gabz - All İn Maps.

Paket İçeriğindeki Scriptlerimiz Key'e Bağlı Olarak Lisanslıdır. Tüm Müşterilerimize 7 Günlük Ücretsiz Dev Sağlıyoruz.

LB-PHONE
1698513279865.png

QB-İNVENTORY BUG VE DUPE FİX
1698513301636.png

Hızlı Ve Detaylı Radial Menü
1698513358323.png

AK4Y - FİSHİNG
image.png

Fiyat : 4000 Olarak Belirlenmiştir.
DAHA FAZLA BİLGİ VE TEST İÇİN // ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Ekli dosyalar

• 1698513414739.png
    1698513414739.png
    349.7 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
Discord yönlendirmesi tarafımca kaldırılmıştır.

Key içeren ürünler satışı yapılamaz. Konu arşiv.

Merhaba Arkadaşlar Herkese İyi Forumlar Hayırlı Akşamlar Uzun Zamandır chentr1 chentr1 Üzerinde Durduğumuz QB-Core Fivem Roleplay Paketimizi Yayınlamış Bulunmaktayız , Paket İçeriğini Kısaca Tanıtıp Ardından Fotoğraf Ve Videoları Paylaşmak İsterim.

Son Zamanlarda Piyasa Çıkan Paketlerde Görünen Script gibi şeyler **Leak** Adı Altında Sadece Adı Değiştirilip Kendilerine Aitmiş Gibi Satılıyordu Paket İçeriğimiz %85 Lisanslı Script Ve Map'lerden Oluşmaktadır Geri Kalan Kısım İse Fivem Açık Kaynak Kodlarından Yararlanılmıştır. //

PAKET İÇERİĞİ
LB-PHONE
mHUD
Polat Farmer Job
Polat Odunculuk Mesleği
Polat Planting System
Polat Uzun Eşek Scripti

Debux Paintball Scripti
Ak4y Hunting Scripti
0Resmon - S4House
Gabz - All İn Maps.

Paket İçeriğindeki Scriptlerimiz Key'e Bağlı Olarak Lisanslıdır. Tüm Müşterilerimize 7 Günlük Ücretsiz Dev Sağlıyoruz.

LB-PHONE
Ekli dosyayı görüntüle 89530

Ekli dosyayı görüntüle 89531

Ekli dosyayı görüntüle 89532

AK4Y - FİSHİNG
image.png

PAKET İÇERİĞİ
LB-PHONE
mHUD
Polat Farmer Job
Polat Odunculuk Mesleği
Polat Planting System
Polat Uzun Eşek Scripti

Debux Paintball Scripti
Ak4y Hunting Scripti
0Resmon - S4House
Gabz - All İn Maps.

LB-PHONE
Ekli dosyayı görüntüle 89530

Ekli dosyayı görüntüle 89531

Ekli dosyayı görüntüle 89532

AK4Y - FİSHİNG
image.png

ellerine sağlık

Paket İçeriğimiz %85 Lisanslı Script Ve Map'lerden Oluşmaktadır
Hocam burda sizin "paketiniz" nerede. %85 lisanslı script ve mapler demişsiniz ben sunucu açıcak olsam bunları alır eklerim zaten paketime. Siz paket satıyorsanız bunların dışında sistemlerinizi suncanız burada siz keyinizi satmak için "paket" demişsiniz buna.

4000 binde fiyat vermişsiniz. Her ay key parası ödemiceksem alıyım hocam sonsuza kadar bu scriptlerin olduğu açık key isterim ama.

Hocam burda sizin "paketiniz" nerede. %85 lisanslı script ve mapler demişsiniz ben sunucu açıcak olsam bunları alır eklerim zaten paketime. Siz paket satıyorsanız bunların dışında sistemlerinizi suncanız burada siz keyinizi satmak için "paket" demişsiniz buna.

4000 binde fiyat vermişsiniz. Her ay key parası ödemiceksem alıyım hocam sonsuza kadar bu scriptlerin olduğu açık key isterim ama.
paket tam olarak konuda ister al ister alma bu scriptleri pakete birleştirip sunucu sahibi kullanabilir free github paket almak isteyenler ftde cok konu var key istiyorsa her ay ücretini verir alır isteyene sınırsız keyde satarız dert değil

paket tam olarak konuda ister al ister alma bu scriptleri pakete birleştirip sunucu sahibi kullanabilir free github paket almak isteyenler ftde cok konu var key istiyorsa her ay ücretini verir alır isteyene sınırsız keyde satarız dert değil
Konuda bi paket yok. Lisanslı scriptlerin olduğu keymaster hesabınızdan indirip keyi girip startlamışsınız paket demişsiniz burda paket emek yok.

Konuda bi paket yok. Lisanslı scriptlerin olduğu keymaster hesabınızdan indirip keyi girip startlamışsınız paket demişsiniz burda paket emek yok.
dostum paket benim değil fakat senin paketine girince keymaster yerine githuba girilmişe benziyor ve bu paketin olayı göz zevki

dostum paket benim değil fakat senin paketine girince keymaster yerine githuba girilmişe benziyor ve bu paketin olayı göz zevki
Ben ne kendi paketimi övdüm ne reklamını yaptım. Paket senin değilsede muhattabım sen değilsin. Adamın paketine yorum yaptık balık gibi oltaya sen atlıyon. Çok konuşma en azından githuba girmişim uğraşmışım "lisanslı script" veya "daha önce göremeyeceğiniz scriptler" diye pazarlamıyom paketimi. Keymasterden başkasının scriptlerini ekleyip paketim dememişim. Konunun muhattabı değilsen atlama oltama bidaha

Ben ne kendi paketimi övdüm ne reklamını yaptım. Paket senin değilsede muhattabım sen değilsin. Adamın paketine yorum yaptık balık gibi oltaya sen atlıyon. Çok konuşma en azından githuba girmişim uğraşmışım "lisanslı script" veya "daha önce göremeyeceğiniz scriptler" diye pazarlamıyom paketimi. Keymasterden başkasının scriptlerini ekleyip paketim dememişim. Konunun muhattabı değilsen atlama oltama bidaha
Dostum selam öncelikle Düşüncelerin için teşekkür ederim fakat lisanslı dediğim scriptler zaten tebexden aldığımız leak olarak toplamadığımız scriptler ortada bunları toparlamak için harcanan bir fiyat ve bir emek var ayrıca cfx olarak bbdev e key veren anlaşmalı sponsorlarımız var tanımızadğımız kişilerle iş yapmayız başkasının cfx ini de övmeyiz maalesef daha fazla şey istiyorsan sana discord üzerinden dekontları yollayabilirim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!