Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Basit Lisans Sistemi srht_license

Serhat18

$erhat/18#6666
D-Mod
Web sitesi
www.srhdev.xyz
HAKKINDA :
Basit bir script lisans sistemidir ipye özel lisanslanır

obfuscate edebilirsiniz

Özellikleri :

İp onaylanmazsa belirlenen süre içinde cmd yi kapatır

Lisansa para Vermek istemeyen arkadaşlar için birebir

GELİŞTİRMEYE AÇIK BİR SİSTEMDİR

NOT : DEDİĞİM GİBİ BASİT BİR SİSTEMDİR

DF
Son düzenleme:
Dosyayı incelerken gördüğüm sorunlar:
1- lisans.lua dosyasında hata var. Son satırda açmış olduğun Sanitize fonksiyonunu kapatmamışsın 133. Satırdan sonra end eklemen gerekiyor.
2- lisans.lua dosyasının formatını rehberine göre yaparsan daha hoş olur veya uğraşmayıp kullanabilirsin.

Bunlar dışında basit düzeyde Script lisanslamaya ihtiyaç duyan insanlar için bence yerinde bir örnek olduğunu düşünüyorum.

DF
Hataların düzeltilmiş hali icin = bir kac hataya rastladım ve sunucu adını da cektirmen gerektiğini düşünerek ekleme yaptım sürekli ip eklemenize gerek yok otomatik cekiyor, kendinize göre geliştirebilirsiniz.

Örnek;
52905

DF
Dosyayı incelerken gördüğüm sorunlar:
1- lisans.lua dosyasında hata var. Son satırda açmış olduğun Sanitize fonksiyonunu kapatmamışsın 133. Satırdan sonra end eklemen gerekiyor.
2- lisans.lua dosyasının formatını rehberine göre yaparsan daha hoş olur veya uğraşmayıp kullanabilirsin.

Bunlar dışında basit düzeyde Script lisanslamaya ihtiyaç duyan insanlar için bence yerinde bir örnek olduğunu düşünüyorum.
Bildirdiklerin için teşekkürler en kısa zamanda güncelleyeceğim

DF
x forumda paylaşılmıştı +50 print hali birde sadece webhook eklettirmişsin eline sağlık

DF
mxs-license olur gibi

ayrıca xor obfuscator kullanmanızı hiç önermem çok basit bir şekilde kırılabiliyor.
bide geçilemez yazmışın ama çanakkale mi kanka ne geçilemez çok kolay bir şekilde geçilebilir.

DF
Burada forum kurallarını çiğnemeyecek şekilde fikrinizi belirtip eleştirinizi yapabilirsiniz.
Forum kurallarını çiğneyen kişi veya kişiler, hatalarını tekrarladığı halde gerekli yaptırım işlemleri uygulanacaktır.​

DF
HAKKINDA :
Basit bir script lisans sistemidir ipye özel lisanslanır

Kurulum :

licenseip is here yazan alana lisanslayacağınız ip adresini yazınız ipye bakmak için

İstediğiniz Scripti "YOUR CODE HERE " Yazan Yere Yapıştırınız

Basit Bir Sistemdir Ancak Geçilmez Log Sistemi Ekledim İçine

obfuscate edebilirsiniz

Özellikleri :

İp onaylanmazsa belirlenen süre içinde cmd yi kapatır

Lisansa para Vermek istemeyen arkadaşlar için birebir

GELİŞTİRMEYE AÇIK BİR SİSTEMDİR

NOT : DEDİĞİM GİBİ BASİT BİR SİSTEMDİR
O siteden şifrelemenizi önermem. Şifresi kırılıyor.

DF
mxs-license olur gibi

ayrıca xor obfuscator kullanmanızı hiç önermem çok basit bir şekilde kırılabiliyor.
bide geçilemez yazmışın ama çanakkale mi kanka ne geçilemez çok kolay bir şekilde geçilebilir.
basit yöntemlerden bahstettim tabiki kırılabilir alttaki mesajımı okuyabilirsin üstteki yorumun için

DF
Bu sistemi 0dan yazdım veya bana ait diye birşey yazmıyor lütfen bunu dikkate alarak yorumlar yapınız farkettiyseniz github profilimde gcphonede vs herşeyde srht var bu benim yazdığım anlamına gelmiyor!!!!

DF
Bildiğim tüm obfuscate sitelerini ekledim hangisi daha iyiyse onu kullanabilirsiniz veya önerisi olanlar yazabilirler

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!