Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Barbie Lyftupp console hatası veriyor

• Konbuyu başlatan vasit
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 2K

vasit

Üye
FT Kullanıcı
start verdiğimde 200ms ve -45 fps alıyorum ayriyetten konsolumdaki kodlar şunlar Adsız.png

Bu hatayımı bilmiyorum ama bende barbie_lyftupp'dan bir hata alıyorum. Tahminimce kucağına alacak kimse olmadığından veriyor.

start verdiğimde 200ms ve -45 fps alıyorum ayriyetten konsolumdaki kodlar şunlarEkli dosyayı görüntüle 261
Merhabalar almış olduğunuz hata A arek6295'in belirttiği gibi aslında olup olmaması değil her ne şekilde kullanırsanız kullanın hata illaki veriyor kuçağa alma script'i kendinize göre düzenlemek istediğiniz bir yer olursa düzenleyin bunu kullanabilirsiniz.

İndirme Linki :

Teşekkür ederim test edeceğim

Yükledim direk sadece en-main luasında F11 yaptım tuşu ancak çalışmadı en-lua yı main luaya mı aktarmalıyım?

Menü açılmıyor

Yükledim direk sadece en-main luasında F11 yaptım tuşu ancak çalışmadı en-lua yı main luaya mı aktarmalıyım?
en-main.lua Bölümünde ;

Citizen.CreateThread(function()
while true do
Citizen.Wait(0)
if IsControlJustReleased(0, Keys['PAGEUP']) and not ESX.UI.Menu.IsOpen('default', GetCurrentResourceName(), 'action_menu') then
OpenActionMenuInteraction()
end
end
end)

Burayı düzenlemelisiniz. main.lua'da zaten devre dışı bu bölüm.

devre dışımı bırakayım

devre dışımı bırakayım
Hayır tabiki yapmak istediğiniz tuşu (0, Keys['PAGEUP']) Page up yazan yer ile değiştirin. F11'tuşunu kabul etmiyor maalesef başka bir tuş atamanız gerekiyor.

Tamamdır deniyorum

Sunucuda birisi olması gerekiyormu menünün açılması için eğer gerekmiyorsa olmadı

Discorddan konuşabilirmiyiz istek yolladım daha rahat olur

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!