Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

barann#1337 & Mert Baran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

d0shext

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Discord
d0sh ext#2240
Bu arkadaşla uzun süredir diyalogumuz var; son dönemde bizden QB to ESX paket istedi. Bir grup açtı, Tosun, Baymaz'ı vesaire ekledi. Baymaz'ın paketi vermeyeceğini biliyorduk, ücretsiz bir şekilde niye versin? Bizde ufak dokunuşlar yaptığımız yaklaşık 10-15 gün arası uğraştığımız paketi verdik. Paket zaten öncesinde paylaşılmıştı FS final olarak fakat bu paket paylaşılan FS Final değil, kendisi yayında Red'in paketini bulmuş indiriyordu, birisinin yayınından görmüş ve linki almış. Yayını açıktı, bizde indirdik. Zaten projenin içinde mika olacağından dolayı kendi paketimizi vermek istemedik. Onun yerine o paketin üstünde 10-15 gün uğraşmıştık o paketi verdik. Mika'nın içinde olduğu bir proje olduğu için zaten belliydi, tahmin ediyorduk. Defender Defender ile discord üzerinden dmleşmelerimizde var. O paketi teslim ettik zaten 20 kişiden sonra miamiv client side çekmiyordu. Çözümü bizde olsa dahi yeltinmeden hakaret edip sunucudan banladılar. Ondan sonra developer mika arkadaşımız vibeR'ın paketini aldı, değiştirmeye başladı çok ama çok bug açık çıktı istek-öneri-bug kanalının bizde dolusuyla screenshot görüntüleri var. Bu arkadaşlarla sorunumuz daha fazla büyüdü, bize ait dosyaları paylaşmaya başladılar.

Bunun çok öncesinde BLUE projesi söz konusu değilken baran defender dorukuz ve ben sesteydik, baran yashinu guardı paylaşıp token grabber koymak istedi biz karışmadık Dorukuz ve Mertbarann bir, bir buçuk saat uğraştıktan sonra obfuscateli bir şekilde botu paylaştılar.. Log discordunu bize de attılar; bir sürü sunucu kullandı ve hepsinin tokenleri düştü. Bunu anlamamak zor değildi ama çok göz gezdirmemişler.

Söz konusu olan KaJudge'nin paketi, biz paketi bizim diye üstlenmedik sadece paylaşıldıktan sonra bir kaç edit yapıp kullanmaya başladık, satma gibi bir niyetimizde söz konusu değildi.

Bu screenshotların önceside var fakat böyle bir olay çıkacağını anladığımızda screenshot alabildiğimiz kadar aldık.
GUARD BOT'un Token grabber yaptığının kanıtı; webhooklarının olduğu discorddan dün banladı. :p
Tokenleri sansürlemiyorum, gram umrumda değil. Tarihlere bakarsanız yine anlaşılıyor.

IMG_0806.jpg
IMG_0807.jpg
IMG_0808.jpg

Bu konu MertBaran MertBaran 'a aittir, gerekli incelemeleri yaparsanız sonuca varabilirsiniz.

Defender Defender Orjinal bot konusu budur, yashinu'nin orjinal dosyalarıdır MertBaran MertBaran 'ın paylaştığını kullanmanızı önermiyoruz.

Gerekli işlemlerin yapılmasını talep ediyorum.

b*ran kardeşimden beklenen bir olay kendisi tüm camiayı yalamış ve dolandırmaya çalışmış bir çocuk.Kendisi böyle devam ederse Fivem ortamında yeri olmayacak.
Yanında duran sözde arkadaşları ve kendisinin tek bildiği dini ve milli değerlere sövmek olup sahte kart ile bir şeyler elde etmeye çalışmaktır.Güzel bir paylaşım olmus ismi geçen çocuğun gerçek yüzü tekrardan ortaya çıkmış.
+rep

şahsın kendi banada teklif etti dediki gel senin guardları 1level obfucateleyip token logu koyalım dedi şahsın kendisi dm sildiği için atamıyom şu an ssleri ama dediğim gibi banada teklif etti zamanında garip çar +rep.

+rep yakismiyo bu hareketler mertbaran

aboo burlar karışır babba ne demek token çekiyo B*R*NIN KULAKLARINI çekmek lazım

kanka şey değil mi bunlar tüm scriptlerimizi kendimiz yazıyoruz diyenler :D qomik fivem kitlesi. Geçen açtığım konunada illegal şeylere bulaşmam diyen 2006li kitle

Dediğimiz gibi botu indirip inceleye bilirsiniz 1level obfuscate bulunuyo içinde token logger var gerekli kanıtlarıda attık.

kanka şey değil mi bunlar tüm scriptlerimizi kendimiz yazıyoruz diyenler :D qomik fivem kitlesi. Geçen açtığım konunada illegal şeylere bulaşmam diyen 2006li kitle
bana salladıysan anlamadım ama olsun

Kanka olayla bir alakam yokta bişe sorcam benim satılık bir paketim yokki birisi alsın mika viberin paketi aldı demişsin ondan dedim :D

Kanka olayla bir alakam yokta bişe sorcam benim satılık bir paketim yokki birisi alsın mika viberin paketi aldı demişsin ondan dedim :D
olay o değil senlik bişey yok temelden paket yapmaya çalıştı 1 günde speedrun :DDD

bana salladıysan anlamadım ama olsun
yok size sallamadım bu arkadaşlar geçende açtığım konuda illegal şeylere bulaşmıyoruz ve kendi kodlarımızı yazıp gelişiyoruz diyorlardıda o manada yani

ilk olarak merhabalar bot token atma olayı tamami ile satışını yaptığım botta çalınma durumuna karşın bulunmaktaydı ve çalındıktan sonra forumda paylaştılar bot ta ruinse aitti burdan gereksiz yere sallamanıza gerek yok üstte anlattıklarınızın hiçbiri ile neredeyse alakam yok ayrıca Red'in paketi mevzusu da şakadan ibaretti sadece bende var diye sizi kekliyordum :D yalan yanlış sallamaya devam edebilirsin.

şahsın kendi banada teklif etti dediki gel senin guardları 1level obfucateleyip token logu koyalım dedi şahsın kendisi dm sildiği için atamıyom şu an ssleri ama dediğim gibi banada teklif etti zamanında garip çar +rep.
allah allah göstersene bi kanıdını madem böyle bir olay var botun satışını yaparken çalınma durumuna karşı kendim yaptım sonrasında bot leaklendi benim ile bir ilgisi bulunmadığını forum moderatorleri bakıp kanıtlayabilir giriş yapılan cihaz vs çok güzel sallıyorsunuz :))

b*ran kardeşimden beklenen bir olay kendisi tüm camiayı yalamış ve dolandırmaya çalışmış bir çocuk.Kendisi böyle devam ederse Fivem ortamında yeri olmayacak.
Yanında duran sözde arkadaşları ve kendisinin tek bildiği dini ve milli değerlere sövmek olup sahte kart ile bir şeyler elde etmeye çalışmaktır.Güzel bir paylaşım olmus ismi geçen çocuğun gerçek yüzü tekrardan ortaya çıkmış.
+rep
nerde milli değere sövip sahte kart kullandığımı gördün sadece piyasada kendi script yazıp sunucusunu geliştirebilen bir kişiyim başarılarımda sizin gibilere çok koyuyor demekki :D

aboo burlar karışır babba ne demek token çekiyo B*R*NIN KULAKLARINI çekmek lazım
token olayı piyasadaki leakci abilerimize ders niteliğindedir botu leak kullanan kişinin botuna erişimim olsun bi zahmet ayrı olarak hiçbir yeri patlatmadım

ek olarak konuyu açan defender zamanında fivemturk'e saldırı çıkıp dcdeki koruma kanalına şimdi log attıracam diyen birisi ne ara fivemturke bu kadar bağlanmış bu arkadaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!