Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım AYARLANABİLİR DRİFT SMOKE

ryna

Üye
FT Kullanıcı
Discord
ryna#0101
Merhaba,
Bildiğiniz üzere son 2-3 aydır ortaya çıkmış ve çoğu kişi tarafından sevilen sunucularına eklenen drift smoke scriptinin ayarlanabilir ve açılıp kapanabilen versiyonunu paylaşacağım. Zaten kendisi Github üzerinde mevcut ama 1-2 ingilizce yeri vardı onları Türkçe yaptım.

local _SIZE = 0.25
Bu ayar çıkan dumanın büyüklüğünü ayarlıyor. Bana ideal geliyor çok yükseltmeyin 1'de bütün harita smoke olabiliyor. :p
24171

DF
Gerekli birşeydi teşekkürler.

DF
Yararlı Paylaşım

DF
Güzel paylaşım.

DF
merhabalar, öncelikle gerçekten istediğim bir scriptti bunun için teşekkürler. fakat sadece arabadayken çalışmasını istiyorum atadığım tuşun nasıl yapabilirim

DF
Merhaba,
Bildiğiniz üzere son 2-3 aydır ortaya çıkmış ve çoğu kişi tarafından sevilen sunucularına eklenen drift smoke scriptinin ayarlanabilir ve açılıp kapanabilen versiyonunu paylaşacağım. Zaten kendisi Github üzerinde mevcut ama 1-2 ingilizce yeri vardı onları Türkçe yaptım.

local _SIZE = 0.25
Bu ayar çıkan dumanın büyüklüğünü ayarlıyor. Bana ideal geliyor çok yükseltmeyin 1'de bütün harita smoke olabiliyor. :p
Ekli dosyayı görüntüle 24171

local _BIND_KEY yi sağ tıktan ctrl'ye almıssın, başarılı :))

DF
local _BIND_KEY yi sağ tıktan ctrl'ye almıssın, başarılı :))
Merhaba,
Öncelikle bilginizden şüphe ederim çünkü tuş CTRL değil "Sol Alt". Ayrıca ben bu scripti paylaşırken zaten github üzerinde olduğunu sadece 1-2 satırını Türkçeleştirip paylaştığımı belirttim. Ve şunu da söylemek isterim ki ben bu scripti kendim yaptım diye bir şey yazmadım yani Script forumda bulunsun diye paylaştım. Arayan bir kişi Türkçe kaynaktan bulabilsin forumda eksik olduğunu gördüm paylaştım. Bundan sonra yorum yaparken biraz daha dikkatli okumanı tavsiye eder iyi forumlar dilerim.

DF
Merhaba,
Öncelikle bilginizden şüphe ederim çünkü tuş CTRL değil "Sol Alt". Ayrıca ben bu scripti paylaşırken zaten github üzerinde olduğunu sadece 1-2 satırını Türkçeleştirip paylaştığımı belirttim. Ve şunu da söylemek isterim ki ben bu scripti kendim yaptım diye bir şey yazmadım yani Script forumda bulunsun diye paylaştım. Arayan bir kişi Türkçe kaynaktan bulabilsin forumda eksik olduğunu gördüm paylaştım. Bundan sonra yorum yaparken biraz daha dikkatli okumanı tavsiye eder iyi forumlar dilerim.
Gerçekten çok başarılı, tebrikler :D

DF
muanusahari muanusahari Forum üzerinde paylaşılan bir konuyu bu şekilde baltalayamazsınız bilginize. Davranışınızı tekrarlamanız dileğiyle. İyi Forumlar (^^)

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!