Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

AWM BİLİŞİM DOLANDIRICILIĞI (forum dışı konu)

Muzafferit

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar bu yazıyı mağdur birisi olarak yazıyorum başkalarıda mağdur olmasın istiyorum. 18 Ekim tarihinde AWM bilişimden VDS hizmet satın aldım.Aldığım günden beri her gün sunucuya erişmekte sorunlar yaşadım.30 günlük hizmetimin toplasak 10 gününü ancak kullanabilmişimdir.Ticketlara bakan yetkililer aşırı ilgisiz ve çözüm odaklı değiller sürekli bir oyalama peşindeler.Sürekli sabrettim yoğunluklukları olduklarını söylediler bazen bir hafta beklediğimde oldu.Ama çözüm kavuşturdukları problemle tekrar tekrar ortaya çıktı.En son para iadesi talep ettim veremeyeceklerini söylediler.Açıkçası tam bir zaman ve para israfı sıfır kurumsal bir firma insan firma demeye bile çekiniyor.Abarttığımı düşünenler olabilir zaten şikayetvar'da ki şikayetler olayı netleştiriyor.

DF

Ekli dosyalar

• 5181760A-8BE4-4848-94F1-F225AFF7CF82.jpeg
    5181760A-8BE4-4848-94F1-F225AFF7CF82.jpeg
    146 KB · Görüntüleme: 198
  • D8FAC47F-C9D6-4706-B039-EFE6561E7802.png
    D8FAC47F-C9D6-4706-B039-EFE6561E7802.png
    473.4 KB · Görüntüleme: 111
Üzücü bir durum sanırım forumda üyelikleri var cevap yazarlar AWMBilisim AWMBilisim

Kurumsal ve güvenilir bir hizmete ihtiyacınız var ise datafex.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti

DF
Merhabalar efendim,
Yaşadığınız bu sorundan dolayı üzgünüz sizlere yardımcı olabilmemiz adına PM üzerinden bizlere talep numaranızı iletirseniz gerekli telafi yapılmaya çalışılacaktır. İsterseniz hizmetimizden memnun kalmadıysanız süresi bitse bile bizlere sizlere ödeme yapabilmemiz açısından banka bilgilerinizi iletirseniz iadenizi sağlayalım.
Yardımcı olabileceğimiz farklı bir konu olursa yazmaktan çekinmeyiniz ^^.

Awm Bilişim Hizmetleri
[email protected]
08508402576

DF
MTA Sunucu sahiplerini yetkili yapan firmadan alışveriş yapmayın.
Kendilerinden aldığım Nested Hizmeti 18.11.2022 06:56 tarihinde bir anda shutdown oldu ve içindeki 300GB verimin tamamı silindi.
Çoluk çocuğu firmaya yetkili olarak alıp sonra hacklenince disk yandı diyerek geçiştirdiler.
Bana sadece tek makinenin diski yandı dediler başkasına 3 makine demişler başka birine başka bir şey demişler.
En basitinden soruyorum ki ESXI neden Datastore'da diski SSD olarak görmüyor diyorum bilgim yok diyorlar :D
Ayrıca SSD diskler elektrik kesilince silinmez veya bozulmaz.
Sattıkları sunucular da SSD değil zaten sadece öyle diyorlar. ESXI üzerinden windows sunucu kurarken içindeki öbür sunucuya kastığı için erişim kurulmuyor :D
+ kendilerinden aldığım hosting hizmetine de kullanıcılarımdan %70'i erişemiyordu artık nerede barındırıyorlarsa.
40GBPS yurtdışı koruma var diyorlar 1GBPS UDP AMP methoduyla yalan ediliyor sunucu :D

DF
Datafex kurulduğundan beri tüm server ihtiyaçlarımı oradan karşılıyorum ve bu zamana kadar hiç bir sorun yaşamadım. Ayrıca hizmet alacağınız firmayı iyi araştırmanızı öneririm zira AWM bilişim ile ilgili forumda birçok şikayet konusu daha bulunuyor tabi ne kadar doğrudur bilemem.

Datafex <3

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!