Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ekip Arıyoruz Atina Life TEKRARDAN AÇILIYOR 25.12.2021 TÜM EKİPLERİ BEKLİYOR

zerorespect0

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Discord
ZeroRespect#7156
68028 68029 68031

Atina Life TEKRARDAN AÇILIYOR 25.12.2021 TÜM EKİPLERİ BEKLİYOR

Herkese tekrardan merhaba arkadaşlar AtinaLife tekrardan açılıyor, çok güzel bir Qbus altyapı ile karşınızdayız birbirinden değişik MLO'lar, vanilla araçlar, scriptler vb...

Sizleri ve oluşumlarınızı discord sunucumuza bekliyoruz daha detaylı bilgi için sunucumuza girip kayıt kısmından gerekli bilgileri alabilirsiniz, iyi roller dileriz.

Discord Sunucumuz;

NOT: YETKİLİ ALIMIMIZ AÇIKTIR.

DF
Evet Arkadaşlar treshlife diyebir sunucu acılıyor sunucuda 3 tane üst yönetim var wicked zero engin engin oyuncularının arkasından küfür eden biri zero egoist ve sunucuya gitmeniz sadece size zarar olucak enginin oyuncularına ettiği küfürler ve laflar yönetim ekibine söylediklerinin hepsi kayıtlı ve kanıtlı detaylı bilgi için bana yazabilirsiniz size tavsiyem atatürk rp de burdan daha iyi rol çevirirsiniz hiç yoksatn sunucu 100 cekiyor. atina life görebileceniz en boktan sunucu sunucu fouderi İllegal CIA ajsanı ama bir yandan derin devlet bir yandan sunucunun barounu olmaya çalişiyor bilginize...

DF
Sunucuda size vaat ettikleri herşey yalan cidden sunucuda yüksek bir rütbedeydim kendi isteğimle ayrıldım bilginize...

DF
Son düzenleme:
gördüğünüz her şey yalan cidden sunucuda yüksek bir rütbedeydim kendi isteğimle ayrıldım bilginize...
Merhaba, Lawentha (Brimnax#0001) tekrarardan şunu hatırlatmak isterim ki sunucumuzu dan 5 miydi 6 mıydı yaş yetersizliğinden dolayı atılmak zorunda kalmıştın sonrasında hadi ufak kardeşimiz diye aramıza aldık seni fakat sen bu değeri bilemedin veya sana verdiğimiz sanırsam fazla geldi fazla verdiğimiz değer için kusura bakma. BKNZ;
68141

iyi günler sevgili kardeşim :)

Not: Mod permi galiba benim bildiğim staffın bir üstüydü ama ? sen galiba orayı bile kendine top zirvesi olarak görmüşsün.

DF
Merhaba, Lawentha (Brimnax#0001) tekrarardan şunu hatırlatmak isterim ki sunucumuzu dan 5 miydi 6 mıydı yaş yetersizliğinden dolayı atılmak zorunda kalmıştın sonrasında hadi ufak kardeşimiz diye aramıza aldık seni fakat sen bu değeri bilemedin veya sana verdiğimiz sanırsam fazla geldi fazla verdiğimiz değer için kusura bakma. BKNZ;
Ekli dosyayı görüntüle 68141

iyi günler sevgili kardeşim :)

Not: Mod permi galiba benim bildiğim staffın bir üstüydü ama ? sen galiba orayı bile kendine top zirvesi olarak görmüşsün.
Öncelikle admin ve şöyle diyeyim size yaş yetersiliği ile alakalı bir skıntım yok sunucunuzdaki seferenk adlı mod 16 yaşında ve ben kayıta girerken ekibimle girdik. Burda gördüğünüz gir çıkların ilk 3 ü sunucunun ceosu olan enginle kavgalarım ve anlaşmazlıklarımızdan dolayı sunucudaki eski one true boss olan ilbeyin davetleri üzere sunucuya giriş sağladım ve sunucunuzdan 5 ekip ve üst makamda olan 3 veya 4 kişi benim çıkışımla aynanda cıktık ama birbirimizden haberimiz olmamasına rağmen bunlarda 2 si ceo biri one true boss, tek başınasınız. Sevgilerle Brimnax#0001
sunucunun rol kaliteside burda eklemeyi unutmuşum .d

DF
Son düzenleme:
kanka videodaki gülen arkadaşın ne güzel gülmüş on numara işte herşey :D ? Bir sorun göremiyorum hayır ifşalasan adam gibi anlıcamda kendini rezil ediyorsun yorulma daha fazla bence sesli güldüm ne güzel demiş nvr :cool:
oyuncusuna küfür eden adamdan ne beklersin

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!