Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [GÜNCELLENDİ / AKTİF ] Telefonlar ve Scriptleriniz için yükleme alanı / GcPhone / Xenknight

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selamlar fotoğraf atarken böyle oluyor yardımcı olur musunuz
Kullandığınız telefon yada her ne ise farklı sanırsam , çünkü şuan bu sorunu ilk defa görmekteyim , telefonunuz yada uygulamanız benim upload.hard-ware.online'e normal site gibi davranıyor upload yapması gerekirken.

yazmışsınız bu kısmın sonunda da bir / koyarmısınız yeni şekilde şeklinde gözükmesi gerekmektedir

Kullandığınız telefon yada her ne ise farklı sanırsam , çünkü şuan bu sorunu ilk defa görmekteyim , telefonunuz yada uygulamanız benim upload.hard-ware.online'e normal site gibi davranıyor upload yapması gerekirken.

yazmışsınız bu kısmın sonunda da bir / koyarmısınız yeni şekilde şeklinde gözükmesi gerekmektedir
sorun devam etmekte

Yok 2 kapalı parantezi koymam bişey değiştirmiyor İnstagramlı telefon bulmuştum yapamadım tüh ?

ilker bey harcanan trafiği görünce :eek:

Şaka bi yana eline sağlık güzel düşünülmüş birşey ayrıca anticheattede sadinin upload.php'sini kullanıyorum kaliteli.

9Bin resime yaklaşırken son yüklenen 2Bin resim hariç data temizlemesi yapıldı.

Kullanan çok yorum atan yok kullanıcılardan geri dönüş beklerdim

Herşey güzel fakat discorda gönderilen resimler nedense görünmüyor. png formatında olduğundan dolayı olabilir gibi geliyor ama emin değilim. Discorda iletilen linki kontrol ettim onda sorun yok. Nedense önizlemesini açmıyor.

18820

20 binin Üzerinde fotoğraf yüklendi/çekildi, FivemTurk kullanıcılarına sınır tanımayan hizmet.

1 Günde Ortalama Yüklenen 612 Resim

Herşey güzel fakat discorda gönderilen resimler nedense görünmüyor. png formatında olduğundan dolayı olabilir gibi geliyor ama emin değilim. Discorda iletilen linki kontrol ettim onda sorun yok. Nedense önizlemesini açmıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 18820
Artık Ön izleme problemi giderildi , şuan discord'a aktardığınız instagram yada twitter fotograflarının önizlemeleri Discord'da Gözükecektir.

Anlık 13.919 bin fotoğraf'a ev sahipliği yapıp toplamda ise 30 binin üstünde fotoğraf'a ev sahipliği yaptık.

ServerButik ve FivemTurk ile Fivem Türkiye de daha ileriye !

Toplam Yüklenen Resmi Bu Sayfadan Görüntüleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Günde 10 Binden fazla resim yüklenmeye başlandı ve bu trafik günde 100binin üstüne geçti bundan dolayı sistemim bu yoğunluğu kaldıramamaktadır şuanlık , bundan mütevellit Sistemi Askıya Almış bulunuyorum. Bu kadar fazla ilgi göreceğini bu kadar yoğun kullanım sağlayacağını düşünemedik ileri de daha stabil ve daha büyük sistemlerde görüşmek üzere.

Konu Tekradan açık servisimiz ise tekrardan aktiftir.

Tüm Kullanıcılarımız gönül rahatlığı ile kullanım sağlayabilir sıkıntısız bir şekilde tüm problemler giderildi ve siz değerli kullanıcılarımıza açıldı.

Ufak bir bekletmenin ardından kaldığımız yerden devam ediyoruz millet !