Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

AŞIRI UYGUN FİYATLI ŞEHİR VE KASABA+ŞEHİR SİSTEMLİ ROLEPLAY PAKETLERİ | ALINABİLİR EKSTRALARLA BERABER !

KhazzeJW

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, tamamen zor ekonomiye göre düzenlenmiş eklenen scriptlerdeki hataların giderildiği %100 Türkçe ve Türkiyeye özgü (EGM, EMS Araçları, Çevredeki dalgalanan TÜRK bayrakları, Bazı yerlerde ufak ayrıntılar) kasaba+şehir sistemli roleplay paketi! (Şehir sistemi hali yapıldı alt tarafı kontrol ediniz.)

♦ Paketi denemeniz için en alt kısımda girebileceğiniz sunucu ipsi vardır %95 aynı. Pakette daha fazlası var ;)

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

♦ BAŞLICA ♦
• Server scriptleri tek tek düzenlenip denendikten sonra eklendi sorunsuz çalışmakta.
• Ekonomi düzeyi zor olarak ayarlandı.
• %100 Türkçeleştirilmiş meslekler.
- [Whitelist Meslekler: Emniyet Genel Müdürlüğü, - Sağlık Bakanlığı, Emlak, Oto Sanayi, Pavyon, Motel, TBMM, A Haber, TRT, Taksi, Jandarma Özel Harekat, Taksi, Seyyar Satıcı (Köfte&Kokoreç), FBI, Oto galeri ve daha fazlası.]
- [Whitelistsiz Meslekler: Oduncu, Kasapçı, Balıkçı, Madenci, Refiner, Tekstil, Çöpçü ve daha fazlası.]
• Optimizasyonu en iyi şekilde ayarlandı düşük bilgisayarlarda bile yüksek FPS!
• Kartel, Mafia, Motorcu Çetesi sistemi.
• Serveri yormayan 350+ Modlu ve modsuz araçlar!
• İllegal İşler; Kenevir, Kaplumbağa ve Köpek balığı ticareti, Soygunlar. (Hacker sistemi bu paketi alanlara ileride ücretsiz bir şekilde sunulabilir.)

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

♦ DİĞER ♦
- 15 Adet Evcil hayvan.
- Üyelik gerektiren GYM Bölgesi ve Duş alabileceğiniz bölge.
- Satılabilir 11 tane mülk.
- Market çeşitliliği yiyecek ve içecek bol.
- Araç kiralama.
- Metro sistemi.
- Motel sistemi.
- Gemi, Uçak, Helikopter Galeri ve garajları.
- Halk Mezarlığı.
- Kuyumcu soygunu.
- 2. El araç alım satım.
- 2 Adet bağışçı evi.
- 2 Adet oyunculara verilebilir çete mekanı.
- Polisler için sabıka, yere yatırma ve radar sistemi.
- Sarı sayfalar,fotoğraflı twitter,bankadan havale yapılan bilen telefon.

VE DAHA FAZLASI... (Deneme serverine giremeyecekseniz görseller için alttaki discord adresi ile iletişime geçin)

♦ AŞIRI UYGUN PAKET FİYATI = 140 TL ♦
♦ Şehire Taşınmış Hali = 160 TL ♦

Ekstralar;
- Kurulum (25TL)
- Kuruluma ek isteğe göre isim değişiklikleri ve hazırda varsa logo, banner vs değişiklikleri. (10TL)
- Sonradan gelecek minimum 5 yeni scriptlik sunucu güncellemesi (20TL)
- Oyun içinde belli başlı yerlerde oyunu etkilemeyen reklamlar mevcut kaldırılmasını istiyorsanız (5TL)
- Odaları ve rolleri gta5 roleplaye göre hazırlanmış devredilebilir discord sunucusu (Stokta "2") (10TL)
• Paket + Ekstralar = 210TL
• Şehire taşınmış + Ekstralar = 230TL

DENEME İP ADRESİ: 84.54.13.6:30120
İLETİŞİM İÇİN:
→ [Khazze] Çağrı#0061 ←
→ discord.gg/CMTJrRC ←

UYARI! : Paket satışından sonra ücretsiz destek ve güncelleme verilecektir.

DF
Son düzenleme:
Gayet güzel paket aldım ve kullanıyorum sorunsuz bir şekilde sağolsun arkadaşlar kurulum aşamasında da çok fazla ilgilendiler hepsine tek tek teşekkür ederim.

DF
Paketten bazı ekran görüntüleri ekler misiniz acaba?

DF
Paketten bazı ekran görüntüleri ekler misiniz acaba?
İnternet kaynaklı yaşadığım bir sorundan dolayı ekran görüntüsünü şimdilik yükleyemiyorum isteyenler için fiyatın üzerinde bilgilendirme yaptım ilgi için teşekkürler.

GÜNCEL +

DF
güncel (Bu paketin sadece şehir sistemi halini hazırladım dileyen onuda kullanabilir)

DF
- Sarı sayfalar,fotoğraflı twitter,bankadan havale yapılabilen telefon eklenmiştir ekstra ücretsiz Satışlar devam ediyor ?

DF
Yakın zamanda satın aldım, satıcı arkadaş gerçekten çok ilgili sunucuyu kurduktan sonra dahi yardımcı oluyor. Bu fiyata Gerçekten böyle bir script paketi yok. Kesinlikle öneriyorum paketi incelemek isteyen kişiler Aurora Rp den rollleri bozmadan inceleyebilir.

DF
E emretmcnn Kardeşim gerçekten inanılmazsın istersen discord gel. Ben Auroranın Kurucusuyum Çağrı ile de script araştırırken tanıştım. Lütfen sorgusuz sualsiz boş yorum yapmayın !

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!