Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ARTIK ÇOK SIKILDIM ^*önemli

yurfsaei

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
dsunucu.com
Artık Çok Sıkıldım
Farkındamısınız Bilmiyorum Ama Fivemde Piyasa diye birşey kalmadı artık.

Arkadaşlar Paket Yapıyoruz , Paket Satıyoruz insanlar Neden Emek Vermediği
birşeylerin üzerinden prim kasıyorlar.

Şuanda Aktif bir şekilde QBESX Geliştirip , Üstüne Birşeyler Ekleyip 700 800 Paket Satan
15 16 Yaşındaki Kardeşler dolu fivem

Kibra QBESX - EDRP V3 kullanarak isim değiştirerek orasıyla burasıyla oynayarak
Paket Ürettik - Paket Yazdık - Paket Geliştirdik
BUNDAN RAHATSIZ OLMUYORMUSUNUZ.
Adam isim değiştiriyo indirimli diyo 100tl diyo satın al diyo :AFSAF

Bu durumun önüne geçemiyormuyuz .
geçilmeli .
böyle fırsatçılara izin verilmemeli.

Normalde açıklama yapmama gerek yok da nick Yurfsaei ismim taner 2018 den beri fivemdeyim
fakat asker olduğum için çoğu zaman aktif olamıyorum . youtubede videolar vb var zamanında çektiğim.
fivem benim tek hobim.​

DF
Artık Çok Sıkıldım

Şuanda Aktif bir şekilde QBESX Geliştirip , Üstüne Birşeyler Ekleyip 700 800 Paket Satan

geçilmeli .

Normalde açıklama yapmama gerek yok da nick Yurfsaei ismim taner 2018 den beri fivemdeyim
fakat asker olduğum için çoğu zaman aktif olamıyorum . youtubede videolar vb var zamanında çektiğim.
fivem benim tek hobim.​

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
kendi fikrim ama artık böyle konular açmaya gerek yok hiçbirşey değiştirmeyen boş bir yazı

DF
//

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözümü kolay: FiveM ile uğraşmamak. Burası adam olmaz kardeşim. Yaş sorun değil. Eskiden 15 yaşında olan çocukta büyükler gibi düşünürdü. Şimdi herkes 6-7 yaşında gibi davranıyor. Açıklaması basit: Aile terbiyesi görmüyor bunlar. Valla nasıl buraya düşdüysek bilmiyorum.

DF
sıkılmadınız mı kanka şöyle boş konular açarak 80 kez konu açıldı böyle ayrıca asıl sıkıntı bu değil gidip para vererek alanlar

DF
diyelim ki paketin güzel emek verip satıyorsun para kazanmak istiyorsun fakat 14 yaşındaki çocuklar kopyalayıp isim değiştirip satıyorlar. O zaman kendi ismini oluştur, markanı oluştur. Bakınca bu x'in işi desinler ki diyen yok demekki o kadar iyi değilsin, o zaman biraz aklını kullanıp insanlara source kod atmamayı düşün. Fivemin escrow sistemi geldi ondan öncede obfuslar lisanslar vardı zaten. boş konu. işini 14 yaşındaki çocuklara kaptırmak istemiyorsan farkını koyup daha iyisini yapmalısın.

DF
diyelim ki paketin güzel emek verip satıyorsun para kazanmak istiyorsun fakat 14 yaşındaki çocuklar kopyalayıp isim değiştirip satıyorlar. O zaman kendi ismini oluştur, markanı oluştur. Bakınca bu x'in işi desinler ki diyen yok demekki o kadar iyi değilsin, o zaman biraz aklını kullanıp insanlara source kod atmamayı düşün. Fivemin escrow sistemi geldi ondan öncede obfuslar lisanslar vardı zaten. boş konu. işini 14 yaşındaki çocuklara kaptırmak istemiyorsan farkını koyup daha iyisini yapmalısın.
dostum ben askerim jandarma astsubay işim felan değil marka felan da oluşturmak istemiyorum iyi de olmak istemiyorum ne saçmaladın :D

DF
Artık Çok Sıkıldım

geçilmeli .

fivem benim tek hobim.​
susmalısın artık kanka bence

DF
duyar kasma duyar kasıp fırsatçı sen oluyosun

DF
benim takıldığım kısım asker olduğum için çoğu zaman aktif olamıyorum asker olduğun halde buraya konu mu açtın

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!